Praha odstraňování graffiti

Našim zákazníkům někdo posprejoval fasádu. Nátěry proti sprejům. Čištění, mytí fasád Praha

Praha odstraňování graffitiNaše firma A SERVIS LIPKA s.r.o., se specializuje různé druhy čištění. Speciálně na čištění fasád. Konkrétně na odstranění nežádoucích obrázků a nápisů na fasádě domů. Nebo jinde na veřejném prostranství. Jsme jedničkou na trhu. Dlouhodobě pomáháme udržovat čisté fasády vašich domů. Také udržovat příjemné prostředí v našich ulicích a městech. Ve svém oboru působíme už přes dvacet let. Specializujeme se na to, jak zbavit fasádu nebo jakoukoliv zeď nevzhledného graffiti. To se dostává na zeď nelegálně.co s graffiti

A to i našim zákazníkům. Naší filozofií je, že zásahy je potřeba udělat, co nejrychleji. Hned poté, co se nápis nebo obrázek na zdi objeví. Věříme, že jeho autoři si pak uvědomí, že jejich práce je zbytečná. Nemá dlouhého trvání a je nežádoucí. Navíc ze zkušenosti víme, že tam, kde se jednou graffiti objeví, se často po krátké době objeví i další. Tyto zkušenosti máme nejen od nás z České republiky. Ale taky ze zahraničí, kde také pracujeme. Graffiti jsme odstraňovali i fasády našich klientů. Ti se před časem přestěhovali do nové ulice. Majitelé byli šokovaní. Podle sousedů se v ulici nikdy nic podobného nestalo. Takové problémy nikdy předtím neměli. Proto ani nevěděli jak je řešit.

 

Nejdříve se pokoušeli nápis…

 

jak na graffitiNejdříve se pokoušeli nápis odstranit svépomocí. Použili nejrůznější saponáty a rejžák. Ale samozřejmě, že to nepomohlo. Za nějakou dobu, si o problematice načetli dostatek informací na internetu. Za nějakou dobu zvonil v naší kanceláři telefon s prosbou o vyčištění jejich fasády. A to naší firmou A SERVIS LIPKA. Právě proto, že si nás našli na internetu nemuseli jsme se dlouze představovat. Naši noví zákazníci věděli, že se dlouhodobě soustředíme i na prevenci. To znamená, že jsme vytvořili takzvaný „systém čistých budov“. Všem našim klientům doporučujeme na fasádu aplikovat antigraffiti nátěr. Ten ji ochrání před dalšími nebo případnými tagy. Po aplikaci tohoto nátěru je jejich odstranění bezproblémové. Navíc všem klientům garantujeme, že pokud se někde na fasádě objeví graffiti. My ho odstraníme.

Vždy na tomto místě zcela zdarma vrátíme nový plát antigraffitové ochrany. Zabezpečíme tímdiskuse graffiti, že dojde k nanesení nového AGO plátu. A to v místě, které jsme oslabili při čištění a odstraňování. I díky tomu dokážeme nabídnout přijatelné ceny. Majitelé nového domku se na nás tedy obrátili nejen s probou o vyčištění fasády. Ale i s prosbou o aplikaci tohoto nátěru. Postupovali jsme tedy tak, že jsme graffiti opakovaně zeslabovali. A až bylo už téměř neviditelné. Potom jsme přetřeli fasádu původní barvou. Na tu jsme poté nanesli průhledný AGO nátěr.

Toto opatření je potřeba aplikovat v letních měsících. Nanášení antigraffiti nátěru je proces, při kterém je nutné, aby byla venkovní teplota vyšší, než 10 ºC. Použitá technologie tak mohla bez problému a účinně fungovat. Naše firma A SERVIS garantujeme životnost tohoto opatření po dobu až 6 let. Po tu dobu si zákazníci Praha odstraňování graffiti, mohou být jistí, že jejich fasádu nemůže nic ohrozit. To vše díky našim profesionálním zaměstnancům A taky díky profesionálním službám.

 

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *