Ceník mytí oken, Pardubice

Koledníci se u nás nedočkali pomlázky. Tak to schytala alespoň naše okna. Mytí oken Pardubice

Já a ani moje dcera Velikonoce nijak zvlášť neprožíváme. Vlastně je nesnášíme. Když jsme ještě jezdívaly na chatu, chodili k nám chlapci a jejich tatínci z celé vesnice. Jelikož jsme byli často jednou z jejich posledních zastávek na štrece, dospělí bývali často pod parou a nebyli zrovna pro své děti dobrým příkladem. S alkoholem se zvyšovala i míra agrese a nepřiměřenost vyplácení. Bolelo to jako čert. Dcera uronila i nějakou tu slzu. Později se začala i schovávat. Když ji nenašli, zbili mě dvojnásob, i za ni.

Nešťastné Velikonoce

Už mnohokrát jsem se s tatínky hádala na toto téma, ale bez výsledku. Když přišli opilí, zapomněli na dobré způsoby. Při posledním pobytu na chatě o Velikonocích se manžel s jedním otcem popral. Museli je od sebe odtrhávat. Loni jsme se proto rozhodli, že poprvé o Velikonocích na chatu nepojedeme. Právě z výše uvedeného důvodu. U nás na vesnici mužové totiž tento svátek úplně překroutili a snažili se ženám vrátit všechna příkoří, která jim byla kdy způsobena.

Pomsta koledníků

Dočkali jsme se však odplaty. Uvědomili jsme si tehdy naplno, s jakými lidmi máme tu čest. Když jsme na chatu po měsíci od události zavítali, zůstali jsme stát jako opaření. Okna byla „zkrášlena“ vaječným monolitem. Zlost je prostě nesmrtelná. Když zjistili, že nejsme doma, několik anonymů se nám rozhodlo pomstít. Vzali ze spíže syrová vejce a všechna je nám naházeli do oken. Když už byly ty Velikonoce, že. Byl to neskutečný zápach. Člověku se zvedal žaludek. A co víc, jedna okenní tabule byla rozbitá. Nikdo se nepřiznal. Rozebírali jsme to i se starostou, ale žádné kompenzace jsme se dosud nedočkali. Ani blbé omluvy.

Velikonoční nadílka

Museli jsme se o nápravu situace postarat sami. Co nám taky zbylo. Manžel na internetu našel úklidovou společnost A SERVIS LIPKA, s.r.o., která měla kladné ohlasy a reference. I po finanční stránce to nebylo špatné. A to i oproti konkurenci, manžel vše našel a hodnotil ve vyhledávání Ceník mytí oken, Pardubice. Oslovili jsme tedy jmenovanou společnost, která nám vytrhla trn z paty. I když na trhu fungují více než dvě desítky let, řekli nám, že s takovým hulvátstvím se už dlouho nesetkali. Přitom sami třeba odstraňují z fasád graffiti apod. Když skončili, byla to pro mě velmi dojemná chvíle. Nevěřila jsem, že by se jim podařil během relativně krátké chvíle takový majstrštyk. Jsem jim neskonale vděčná. Tato firma si zaslouží uznání.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *