Odstranění Praha, graffiti

Pomáhat se má všem, bez rozdílu. Čištění graffiti Praha. Nátěry proti spejům, graffitům

Před třemi týdny jsme jako obvykle odstraňovali graffiti. Teploty naštěstí tou dobou přály, takže to bylo ještě možné. Ozval se nám pán, že potřebuje odstranit graffiti z jeho garáže. To bývá docela běžné. Jenže pán používá garáž jako kancelář a je to pro něj vizitka. Proto na odstranění poměrně spěchal. Přijeli jsme za ním už za tři dny. Firma Odstranění Praha, graffiti se specializuje na odstranění graffiti. I jeho prevenci. Předtím, než se dostaneme k tomu, jak zakázka dopadla, přiblížíme trochu postup naší práce při odstraňování graffiti.

Krok jedna – graffiti zeslabíme co nejvíce. Krok dva – poté jej přetřeme příslušnou fasádní barvou. Zamalovat graffiti hned a neodstraňovat ho, nepřináší dobré výsledky. Graffiti většinou prosvítá na povrchu a jsou vidět jeho původní linky. Které jistě nikdo nechce. Prevence proti posprejování je možná – doporučujeme nechat nanést na fasádu budovy antigraffitovou ochranu. Ta dovede zajistit následné odstranění graffiti se stoprocentním výsledkem. Je potřeba připomenout, že odstraňování graffiti nelze provést a zakázky odevzdat v daném termínu ve finální podobě.

Pokud…

Pokud klesne venkovní teplota pod deset stupňů. Ze praxe již víme, že za těchto teplot ani nepřibývá graffiti. Antigraffiti nátěr s pracovníky nanášíme v několika vrstvách. A to podle struktury povrchu. Je možné ho nanést na všechny druhy ploch, včetně plastů. Jediné materiály, které nejsou vhodné pro antigraffitový nátěr, jsou sklo, leštěné kovy a průhledný polykarbonát. Při nanášení antigraffiti nátěru je zapotřebí mít teplou venkovního ovzduší vyšší než deset stupňů. Poskytujeme nejlevnější cenu v České republice.

Od 120 korun za metr čtvereční. U hladkých ploch nanášíme obvykle tři vrstvy. U strukturovaných a pórovitých povrchů je nutné nanést od šesti až po dvanáct vrstev. Naše společnost A SERVIS LIPKA, s.r.o. jako jediná v České republice může zaručit funkčnost ochrany za bezkonkurenční. Přesto i za nejlevnější cenu! Odstranění graffiti z ošetřených povrchů není komplikované a je vždy s co nejlepším výsledkem. Za což se může naše společnost zaručit.

Graffiti…

Graffiti odstraníme a poté naneseme speciální jednorázový nátěr Bellizoni. Tím se docílí toho, že je ochrana zachována a také zmnohonásobněna. Její funkčnost tak vydrží až šest let. Mimochodem toho zvládne rovněž více. Včasné odstranění graffiti je nesmírně důležité pro náš takzvaný „systém čistých budov“. Navíc, pokud se graffiti rychle odstraní, sprejeři většinou přestanou sprejovat v dané lokalitě.

Klient byl s naší odvedenou prací spokojen. Říkal, že nám napíše pozitivní recenzi. Z toho máme vždy radost, když někomu děláme radost.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *