vyčistené okná

Polepy, farby, silikóny ale aj výškové práce vykonávame my

Naše okná toho už prežili veľa. Sadrovanie, maľovanie, búranie… Máme ich už dlho a v blízkej dobe zatiaľ meniť nehodláme. Sú ale drevené, preto sa nám zdalo, že aspoň nový náter rámov by sa im hodil. Rozhodli sme sa, že náter okien obstaráme sami. Vybrať tú správnu farbu bola vcelku fuška, ale to sme ešte netušili, čo nás čaká. Zo začiatku nám šlo natieranie rámov od ruky, lenže keď ma manžel nechal na chvíľu samotnú, trochu sa mi to vymklo z ruky. Veľkú časť farby som nedopatrením rozliala. Vzhľadom k tomu, že sme okná natierali odobrané z pántov, farba ich pár postriekala a jedno zašpinila poriadne. Snažila som sa následky rýchlo nejako minimalizovať, ale nebola som veľmi úspešná. Manžel na mňa tiež veľmi pyšný nebol, ale čo sa dalo robiť. Nevedeli sme, čo sa so zaschnutou farbou na sklách robiť. Poškrabaniu pri čistení bolo totiž naporúdzi.

 

Našli sme si upratovaciu firmu na umývanie zimných záhrad a dúfali v útechu. Mohli sme si oddýchnuť, keď sme zistili, že zoškrabovanie zaschnutej farby z okien je pre nich hračka. Boli naozaj veľmi šikovní. Okná potom vyzerali, ako by sa mi žiadna nehoda ani nestala. Zvládli to bez jediného škrabanca, a to aj keď na niektorých miestach bolo farby naozaj veľa.

 

 

Hlavne ja som bola veľmi rada, že nám firma tak účinne pomohla. Ani som netušila, že sa vo mne toľko nešikovnosti skrýva, ale pracovníci tejto firmy naopak veľmi kvalitne zahladili stopy, čo bolo moje jediné šťastie. Na manžela upratovacia firma tiež urobila dojem, takže ju odporúčame aj Vám.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *