Profesionální čištění podlah

Pokud si nechcete podlahu zničit, přenechejte raději čištění profesionálům

S podlahami je sice mnohem méně práce než s koberci, co se týče jejich udržování, ale i tak je třeba jim věnovat určitou péči. Obzvlášť v případě, že se vám na ně něco vylije, co nejde jen tak dolů. A jednou z věcí, které jde z podlah opravdu blbě dolů, je lepidlo. čištění podlah Brno

Můj manžel je docela kutil a hrozně rád něco vyrábí, a jelikož jsme si pořídili kotě, chtěl pro něj vyrobit ze dřeva škrabadlo. Jenže když na jedno ze dřev lepil provaz, aby si mělo kotě o co brousit drápky, tak se mi lepidlo vylilo na zem. Což by samo o sobě možná nebyla taková katastrofa, kdyby si toho všiml hned. Jenže to zjistil v momentě, až bylo lepidlo prakticky zaschlé. A my se báli to vyčistit sami, protože jsme měli poměrně drahou podlahu. Báli jsme se, že bychom ji čištěním sami mohli poškrábat. Takže bylo potřeba na to najmout nějakou úklidovou firmu. Ale protože jsme ani jeden z nás neměli s žádnou zkušenosti, museli jsme se poradit na internetu.

pomůcky pro čištěnídůkladné čištěníšetrné čištění podlah

 

Pročetla jsem několik diskuzí…

Pročetla jsem několik diskuzí a různých webu, až jsme usoudili, že bude nejlepší se obrátit na úklidovou firmu A SERVIS LIPKA, s.r.o. Byla sice o něco dražší než jiné, o kterých jsme se dočetli, ale zase měla ty nejlepší reference. Takže jsme si řekli, že je lepší investovat více peněz a mít jistotu, že to k něčemu bude, než najmout někoho levnějšího a modlit se, aby to dobře dopadlo. A jsem opravdu ráda, že jsme se rozhodli právě pro tuto úklidovou firmu. čištění podlah Brno

lesk a čistota podlah                  strojové čištění podlah                  kvalitní čištění

Dobrý dojem na mě udělali…

Dobrý dojem na mě udělali hned po telefonu. Domluvili jsme se na termínu čištění, kalkulaci a všem možném a hned druhý den jsem měla na mailu návrh zakázky. S takovou rychlostí jsem se ještě nikdy nesetkala. Byla jsem opravdu ráda, že jsme nemuseli nijak dlouho čekat a nabídli nám termín hned za čtyři dny, což jsem opravdu ocenila. Pracovníci firmy dojeli ve stanovený den na minutu přesně a pustili se do práce. Použili dva druhy chemií, kdy jim pod první chemií lepidlo nechtělo úplně pustit, ale pod druhou už ano. Důkladně vše kartáčovali kotoučovým strojem a podlahu setřeli. A nemusíte se bát, že by to kartáčování vaši podlahu nějak poškodilo, protože ten stroj je velice šetrný, sami jsme to viděli. Podlaha byla krásná a vyčištěná, nikde nebyla nijak poškozená, naopak hezky prokoukla a vypadala prakticky jako nová.

Určitě se na čištění podlah Brno obrátím i v budoucnu, protože jsme s jejich službou byla velice spokojená. Nemám tak potřebu obracet se na někoho jiného, protože u nich mám do budoucna záruku dobrého výsledku a prvotřídní kvality, na kterou si dost potrpím. A navíc mi ji nabízí za slušnou cenu, takže nemám co vytknout. Zaměstnanci byli navíc opravdu moc milí a ochotní, takže zde máte jak kvalitu služeb tak profesionalitu zaměstnanců v jednom.

podlahy prokouknouoslnivý leskoživení dřevěné podlahy

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *