Jak odstranit plíseň

Pokud poptáváte službu odstranění plísně, vyzkoušejte „Odstraňování plísní Brno“

Protože firem, které se zabývají odstraňováním plísní je docela hodně, tak bych chtěl všem doporučit firmu A SERVIS LIPKA, s.r.o., se kterou jsem byl opravdu spokojený a chtěl bych takto poděkovat celému týmu této firmy za práci a profesionální vystupování a řešení problému jak odstranit plíseň. Tuto firmu jsem našel na webu a jistě mi dají mnozí za pravdu, že pro ty z nás, které s tím nemáme zkušenosti, se jedná o pěkný risk. Protože společností, které zajišťují takové služby, je vážně hodně, a navíc jsem měla i obavy pustit někoho cizího k sobě do domů.

Čím se zbavit plísně v domácnosti

Ale tato měla na internetu samé dobré reference…

Ale tato měla na internetu samé dobré reference, tak jsem měl alespoň částečně jistotu, že vše bude v pořádku. A bylo. V mém bytě se mi začala dělat plíseň v koupelně, z čehož jsem nebyl samozřejmě nadšený. Tak jsem si s nimi domluvit co nejbližší termín. Zaměstnanci byli pečliví, všechno perfektně očistili a pak zatřeli barvou, která mi zbyla z někdejšího malování. Poté použili protiplísňový nátěr LSG, který by měl vydržet několik let, takže si nemusím dělat starosti s jejich častým odstraňováním. Dále jsem se od nich dozvěděl několik informací, jak vlastně plíseň vzniká.

Jedním z důvodů je, že dnes se používají takové stavební materiály, které jsou mnohem náchylnější ke tvorbě plísní. Jedním z nich jsou například sádrokartonové desky. Sádrová malta totiž zachycuje vlhkost. A když je tento materiál delší dobu vlhký, tak výtrusy plísní mohou začít klíčit a růst. Naštěstí firma si s tím poradila a já  proto svou zkušenost předávám dále a všem jejich službu likvidaci plísní jedině doporučuji. Jak odstranit plíseň.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *