mytí průmyslových podlah

Podlaha ve školní jídelně si zaslouží to nejlepší.

Pracuji jako kuchařka v jedné školní kantýně a nedávno jsme s shodli, že podlaha v naší kuchyni už vypadala opravdu zle. Sice jsme ji pravidelně udržovali, jenže podlaha v takovém prostředí se prostě zašpiní raz dva. Znáte to, když vaříte, sem tam se něco vyklopí, vyprskne z pánvičky, vylije a tak podobně. A když vaříte pro tolik lidí, tak se to stává ještě častěji. A proto jsme se rozhodli, že je načase, aby se o to postarala nějaká úklidová firma. A tak jsme se začali po nějaké poohlížet. A našli jsme úklidovou firmu A SERVIS LIPKA, s.r.o., o které bych se vám velmi ráda zmínila. Měla totiž vynikající reference, proto jsme se pro ni rozhodli a byla to vážně skvělá volba. mytí průmyslových podlah

cena čištění podlahceník čištění podlahčištění podlah cena z m2

Domluvili jsme s nimi na termínu…

Domluvili jsme s nimi na termínu a nemohli se dočkat, až bude po čištění, protože ta podlaha už vážně vypadala špatně, až mě to iritovalo. Zaměstnanci přijeli se speciálním kartáčovitým strojem na mytí průmyslových podlah, s nímž podlahu dlouho pečlivě drhli. Na čištění použili speciální chemii, která krásně provoněla celou kuchyň a z výsledku jsme byli všichni vážně nadšení. Podlaha nebyla jen dokonale vyčištěná, ona byla opravdu jako nová. Poté nám nabídli pravidelné čištění, což jsme po tom, co jsme viděli, jak skvělou práci odvedli, prostě nemohli odmítnout. Protože po nás to znamenalo vysvobození od špinavé podlahy a i od práce. Takže jsme zabili dvě mouchy jednou ranou. Na podlahu také nanesli vosk, díky kterému podlaha vydrží čistá déle a navíc má i protiskluzový efekt. Což je opravdu skvělá věc, protože alespoň budeme mít větší jistotu, že jen tak neuklouzneme, to už se nám taky párkrát stalo. A když se ještě jedná o kuchyň, tak to zavání úrazem.

čištění podlah v domácnostirenovace podlahvoskování podlah

Zaměstnanci byli navíc velmi milí…

Zaměstnanci byli navíc velmi milí a profesionální a domluva s nimi byla skutečně bez jediného problému. My s touto zkušeností můžeme všem tuto firmu jedině doporučit. A firma nabízí celou řadu dalších služeb. Je tedy vidět, že se firma v těchto věcech vyzná a jejich služby jsou určitě stejně kvalitní. Takže pokud poptáváte nějakou úklidovou firmu, rozhodně doporučuji tuto. Navíc své služby realizují nejen po celé České republice, ale i na Slovensku, v Německu a v Rakousku. A když se uplatní i na mezinárodním trhu, je to pro nás určitý druh záruky, že odvádí opravdu dobrou práci. Cena jejich služeb je sice o něco vyšší, ale rozhodně se vyplatí do toho investovat. Výsledky jejich práce jsou totiž opravdu dlouhodobé, takže se to vyplatí ze všech ohledů, které nás napadají. A proto je všem tolik doporučujeme.

přípravky na čištění podlah fluatace podlahyjak vyčistit podlahu

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *