mytí průmyslových podlah

Vaše podlaha opět zazáří čistotou. Mytí průmyslových podlah

Ať už se rozhodne pro koberce nebo pro plovoučku, je nutné o ně pořádně pečovat. Nejenže pravidelným čištěním prodloužíte životnost podlahy, ale zbavíte ji i nečistot a bakterií. Ale vyčistit podlahu opravdu důkladně je poměrně těžké. Protože spousta přípravků z drogerií a obchodů ji nevyčistí pořádně. A navíc nad tím vždycky můžete strávit milion času, a ani tak nemáte záruku, že bude podlaha vyčištěná podle vašich představ. A mluvíme z vlastní zkušenosti. Naštěstí není třeba zoufat, protože přece jen existují metody, jak se o to opravdu postarat. A potom, co jsem vyzkoušela jednu úklidovku, nedám na ni dopustit. mytí průmyslových podlah

co dělat s podlahamistaré nečistoty na podlazestará podlaha a jak ji obnovit

Nám se povedlo podlahu zašpinit tak, že…

Nám se povedlo podlahu zašpinit tak, že jsem vylila takovou tu vonnou olejovou esenci. A věřte mi, bylo to mnohem větší nadělení, než to zní. Snažila jsem se to vyčistit, ale nešlo to. Pořád tam zůstával silný olejový filtr, který se mi prostě nedařilo dostat dolů. A taky to bylo furt dost cítit, což taky nebylo zrovna ono. Tak jsem se rozhodla obrátit na firmu A SERVI LIPKA, s.r.o. A oni podlahu perfektně vyčistili a zakonzervovali voskem. Opravdu se vyplatí nechat si podlahu zakonzervovat nanesením fluatace – průmyslového polymeru – voskování podlahy. Tímto způsobem se zajistí, že již nedojde k hlubšímu znečištění dřevěné podlahy. Na podlahu prý dávají převážně pololesklý vosk. Tento vosk máme dlouhodobě osvědčený a máme s ním výborné zkušenosti. Vosk do podlahy vetřou 2-3x tak, aby se vytvořila kompaktní vrstva, která zajistí podlaze pružnost, elasticitu, protiskluz.

obnova zašlé podlahyneagresivní chemie na podlahyhloubkové vyčištění podlahy

Používají kvalitní…mytí průmyslových podlah

Používají kvalitní německý pololesklý vosk PKD – odolný polymer s dobrou životností. Tento polymer má řadu výhod, například: na podlahách nejsou vidět tolik stopy, má mírný proti skluz, podlaha se díky němu mnohem lépe udržuje a velmi výrazně prodlouží životnost podlah. Navíc je také hydrofobní. Takže odpuzuje veškerou vodu a další špínu, takže díky němu pro vás nebude žádným problémem udržovat podlahu čistou. Protože já jsem s nimi byla maximálně spokojená a na jinou firmu bych se už určitě neobracela. Protože tady mám zajištěnou kvalitu po všech stranách a ve výsledku i za rozumné peníze.

Navíc zaměstnanci byli velice milí, zdvořilí a profesionální. K ostatním věcem v domě byli velice opatrní, aby při čištění nic nezničili nebo nezpůsobili jakoukoli škodu. Takže za sebe opravdu vřele doporučuji, pokud potřebujete vyčistit podlahu, tak jedině u nich. A nabízí mnoho dalších služeb, jako třeba mytí průmyslových podlah a realizují je nejen po celé České republice, ale i na Slovensku, v Německu a v Rakousku. Pro více informací se podívejte na jejich internetové stránky.

schopná firma na čištění podlahaby podlaha vydržela dlouho jako novápodlaha a zvláštnosti její údržby

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *