čištění lité stěrky

I vaše podlaha může zářit čistotou

Pracuji jako trenérka volejbalu a už delší dobu jsem si všímala, že podlaha v naší tréninkové hale už na tom není úplně slavně. To že na ní byly šmouhy od podrážek a tak podobně by nebylo úplně to nejhorší, ale to že podlaha podkluzovala, to byl už opravdu problém. Takže s tím bylo potřeba něco udělat, abychom omezili možnost nějakých budoucích úrazů a tak podobně. Ono pak stačí jeden blbý výpad nebo skok a takový úraz potom máte hned. A proč to zbytečně riskovat. Tak jsme si řekli, že bychom si na to mohli najmout nějakou úklidovou firmu.

A tak jsme o tom diskutovali a jeden z kolegů řekl, že má perfektní zkušenost s úklidovou firmou. Ale i tak jsme si nejdříve pořádně ověřili jejich reference, abychom měli jistotu, že to dobře dopadne, a že se nebude jednat o zbytečnou investici.  Ale byla na ně na internetu samá dobrá recenze, tak jsme se shodli, že je to určitě dobrý nápad. Tak jsme je kontaktovali a domluvili jsme s nimi na termínu a všech ostatních věcech, které bylo třeba domluvit a vyřešit.

Zaměstnanci…

Zaměstnanci přijeli se speciálním kartáčovitým strojem. S nímž podlahu dlouho pečlivě drhli. Na čištění použili speciální chemii, která krásně provoněla celou tělocvičnu a z výsledku jsme byli všichni nadšení. Podlaha nebyla jen dokonale vyčištěná, ona skutečně působila, jako bychom ji měli teprve pár měsíců. Poté nám nabídli pravidelné čištění. Což jsme po tom, co jsme viděli, jak skvělou práci odvedli, prostě nemohli odmítnout.

Na podlahu také nanesli vosk, díky kterému podlaha vydrží čistá déle. Ale hlavně má ten protiskluzový efekt, a o to nám šlo úplně nejvíc. Podlaha je díky tomu bezpečná a hraje se nám o moc lépe. Zaměstnanci byli navíc velmi milí a profesionální a domluva s nimi byla skutečně bez jediného problému. My s touto zkušeností můžeme všem tuto firmu jedině doporučit. I cena byla přijatelná, vzhledem k tomu, že podlahu dokázali uvést do tak perfektního stavu a stihli to i za velmi krátký čas.

Rozhodně…

Rozhodně jsme se na ně neobrátili naposledy. Protože jsme s nimi byli opravdu moc spokojení. A nabízí i celou řadu dalších služeb, ke kterým patří i čištění lité stěrky, mytí oken a výloh a odstraňování plísní a graffiti.

A skvělé je, že služby nenabízí jen po celé České republice. Ale i na Slovensku, v Německu a v Rakousku. Pro více informací se tedy podívejte na jejich internetové stránky, protože tam určitě najdete všechno, co byste mohli potřebovat. A SERVIS LIPKA, s.r.o.

 

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *