mytí betonové podlahy

I vaše podlaha může být dokonale vyčištěná

S podlahami je sice méně práce než s koberci, ale díky tomu mají někteří lidé tendenci čištění podlah velmi zanedbávat. Proto jsme se rozhodli v tomto článku více věnovat mytí betonové podlahy, aby lidé věděli, jak si udržet podlahu stále čistou. Rozhodně není dobré ji čistit obyčejnými kartáči.  Nekvalitní štětiny by totiž mohli podlahy poškrábat a poničit. Podlahy jsou totiž náchylné na poškrábání, takže pokud je budete drhnout ledabylým kartáčem, nemůže to dobře dopadnout.

Naposledy jsme čistili podlahy v domácnosti, kde se klientky snažily vyrobit domácí mýdlo, ale hrnec s hmotou se jim vyklopil na zem. Snažili se to vyčistit, ale nepodařilo se jim to. A proto vyhledaly našich pomoc. Naše úklidová firma k hloubkovému čištění podlah používá vždy zásaditou chemii. V některých případech používáme kyselou chemii, ale to jen při čištění podlah po stavebních činnostech a rekonstrukcích, protože kyselá chemie je velmi agresivní.

Ale…

Ale za to zase dokonale odstraní z povrchu podlah veškeré vápenaté a cementové závoje, zbytky stavebních nečistot a povlaků. Pro jiné čištění ji nelze použít a nedá se použít ani při čištění po stavebních pracích v případě přírodních a kamenných podlah, protože v těchto případech je zapotřebí šetrného materiálu, což je právě chemie zásaditá. Použití kyselé chemie při čištění ne tolik závažných nečistot by totiž mohla podlahu poškodit.

Po čištění podlah je vždy dobré je zakonzervovat nanesením fluatace, což je průmyslový polymer, jednoduše řečeno voskování podlahy. Proto to vždy našim zákazníkům doporučujeme. Tímto způsobem se zajistí, že již nedojde k hlubšímu znečištění dřevěné podlahy.

Na podlahu…

Na podlahu dáváme převážně pololesklý vosk, tento vosk máme dlouhodobě osvědčený a máme s ním výborné zkušenosti. Vosk musíme do podlahy vetřít dvakrát až třikrát, tak aby se vytvořila kompaktní vrstva, která zajistí podlaze pružnost, elasticitu, protiskluzový efekt. Díky tomu vaše podlaha nebude jen dlouho čistá a krásná. Ale je díky protiskluzovému efektu vytváří bezpečnější prostředí a snižuje hrozbu uklouznutí.

Jsme rádi, že slečny byly s naší prací spokojené, protože není pro firmu lepší vizitka než spokojený zákazník. Takže pokud poptáváte kvalitní čištění podlah, neváhejte a kontaktujte nás. Naše služby navíc realizujeme nejen po celé České republice, ale i na Slovensku, v Německu a v Rakousku. Takže za vámi dojedeme opravdu kamkoli, kam budete potřebovat. A SERVIS LIPKA, s.r.o.

 

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *