odstraňujeme plísně

Plísně už nikdy, proč? Protože víme jak na to

Zdravím…

Zdravím, psaní recenzí není zrovna moje nějaká silná stránka a běžně to ani nedělám, ale o téhle firmě se zmínit musím. Úklidová firma, jako jediná dokázala natrvalo vyčistit plíseň na naší chalupě. Přes zimu na ni nejezdíme, je klasicky zazimovaná, takže když přijedeme na jaře, čeká nás vždy opravdový jarní úklid, ale tentokrát k tomu připadlo i odstraňování plísně. Všechno fungovalo pouze krátkodobě, a nebo v horším případě vůbec, myslím tím přípravky z drogerie.  Takže jsem hledal na internetu na téma odstraňujeme plísně. Ale místo nějakých dalších osvědčených rad jsem se tentokrát zaměřil na úklidové firmy, které se odstraňováním plísně zabývají. Než jsem jim zavolala, načetl jsem si o nich nějaké recenze a všichni psali, že jsou nejlepší ve svém oboru, takže už nebylo moc o čem diskutovat a detailněji jsme se zaměřili už jen na jejich stránky.

 

A musím říct…

A musím říct, že odbornost už vykazovali na jejich webu, kde jsme se o plísni a jejím odstraňování hodně dozvěděli. Uváděli na nich, že na zateplených fasádách a na severních stranách zdí je výskyt plísní, bakterií, hub a kvasinek nejčastější. A to byl evidentně i náš problém, zeď na níž se plíseň vytvořila, byla na sever. Pro řešení problému, jak se těchto nežádoucí plísně, je nátěr LSG, který tato firma právě nabízí. Je to nátěr proti plísním, který napadené zdi tohoto problému stoprocentně zbaví. A úklidová firma A SERVIS LIPKA, s. r. o. zajišťuje kompletní servis v odstranění plísní, řas, hub, sanitrů, výkvětů a jiných mikroorganismů z jakéhokoli povrchu. Jejich antimikrobiální působení LSG je založeno na principu změny iontové rovnováhy v buněčné stěně mikroorganismu. I velmi krátký kontakt buněčné stěny s ošetřeným povrchem způsobí lokální změnu v koncentraci důležitých iontů a nitrobuněčný tlak způsobí její roztržení.

Na povrchu…

Na povrchu chráněném nátěrem proti plísním LSG nemají plísně, bakterie, houby ani kvasinky vůbec žádnou šanci přežít. Pro buňky vyšších organismů je 100% bezpečný. Životnost nátěru se pohybuje ve 100 % dle klimatické námahy 4-6 let. V další omezené míře bude fungovat cca do 12 ti let. Z této spolupráce budete mít radost, protože jsou opravdu ochotní a ve všem vám vyjdou vstříc. Domluva je opravdu bezproblémová a velice rychlá a určitě se vám nestane, že byste na termín museli čekat nějak příliš dlouho. Nemají ani problém s čištěním o víkendu. Nabízejí i celou řadu dalších služeb, takže pokud poptáváte i něco jiného, tak stejně navrhuji podívat se na jejich stránky, protože věřím, že jejich ostatní služby jsou stejně kvalitní jako jejich odstraňování plísně.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *