odstranění plísně

Plísně na fasádě nebudou dělat starosti s profesionálními prostředky

Pokud…

Pokud zvažujete čištění fasády, tak vám doporučuji, abyste se do toho nepouštěli vlastní silou. Je to složité, a pokud na to nemáte ty správně prostředky, tak to může dopadnout katastrofou. Naštěstí známe firmu, která si s tím umí poradit. A mluvím o, která nabízí službu odstraňování plísně, která zahrnuje kompletní servis v odstranění plísně, řas, hub, sanitrů, výkvětů a jiných mikroorganismů z jakéhokoli povrchu. Jejich antimikrobiální působení je založeno na principu změny iontové rovnováhy v buněčné stěně mikroorganismu. I velmi krátký kontakt buněčné stěny s ošetřeným povrchem způsobí lokální změnu v koncentraci důležitých iontů a nitrobuněčný tlak způsobí její roztržení. Na povrchu chráněném nátěrem proti plísním nemají plísně, bakterie, houby ani kvasinky vůbec žádnou šanci přežít. Pro buňky vyšších organismů je 100% bezpečný. Životnost nátěru se totiž pohybuje ve 100 % dle klimatické námahy 4-6 let.

 

Díky…

Díky němu jsme zajistit, že se vaše problémy s plísní staly minulostí. U nás se jednalo o vyčištění fasády vchodu do podzemní garáže. Přece jenom lidé za parkování platí, tak je potřeba, aby to vypadalo taky reprezentativně. Což flekatá a místy plesnivá fasáda opravdu reprezentativně nevypadá. A tak bylo potřeba se o to postarat. A tato firma a jejich nátěr zařídil, že je fasáda opět v perfektním stavu a chráněná. Antimikrobiální působení je založeno na principu změny iontové rovnováhy v buněčné stěně mikroorganismu. Již velmi krátký kontakt buněčné stěny s ošetřeným povrchem způsobí lokální změnu v koncentraci důležitých iontů a nitrobuněčný tlak způsobí její roztržení. Na povrchu chráněném nátěrem nemají plísně, bakterie, houby ani kvasinky šanci přežít.

 

Pro buňky…

Pro buňky vyšších organismů je 100% bezpečný. Po zaschnutí má povrch tvořený nátěrem LSG iontový náboj, který při přiblížení buňky mikroorganismu začne vytvářet s důležitými ionty v buněčné stěně mikroorganismu iontové můstky. Touto interakcí dochází k oslabení pevnosti buněčné stěny mikroorganismu na úroveň, kdy už není schopná udržet nitrobuněčný tlak. V tento okamžik dochází k protržení buněčné stěny. Díky tomu trvale chrání sebe a tím i ošetřený povrch proti napadení mikroorganismy. U buněk vyšších organismů k tomuto jevu nedochází a zůstávají tak při kontaktu nepoškozeny. Působení zároveň není reaktivní, takže nedochází ke snížení aktivity v exponovaných místech. Pro více informací o službách firmy vám doporučuji, abyste se podívali na jejich webové stránky. A SERVIS LIPKA, s. r. o.

 

 

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *