Čím odstranit plíseň

Plísně v domě, to není nic pro mě, a hlavně nic pro naše děti. Odstraňování plísní v Praze. Protiplísňové nátěry.

Odstraňování plísní a řas z povrchu fasádMáte doma plíseň? Jak se jí zbavit?S plísněmi v domě jsme začali bojovat okamžitě, když jsme si všimli, že se nám na stěnách rozrostly. Stěny jsme zkoušeli vysoušet elektrickým přímotopem. Ale žádné ovoce to neneslo, a to hlavně z toho důvodu, jak jsem se později dozvěděl, že jsme současně nezajistili řádné větrání v místnosti.

Plíseň se tedy nedařilo odstranit a my jsme začínali být bezradní. Nepomohl nám ani prostředek proti plísním, který jsme si pořídili. Jen se nám chlorem zamořil byt, a to bylo všechno, plísně se rozrůstaly dál a vlhkost v bytě se neměnila.

Máme malé děti, takže jsme si nemohli dovolit setrvávat v laxním přístupu a tak jsme hledali Čím odstranit plíseň. Když mi syn říkal, že ho trošku štípou oči a začíná škrábat v krku, zpanikařil jsem, už jsem několikrát slyšel o tom, že se dětem z plísní rozjela alergie. Pustil jsem se do hledání firem, které s plísněmi bojují a jejich odstraňováním se už delší dobu zabývají. Našel jsem A SERVIS LIPKA, s.r.o. a jejich operátorku jsem úpěnlivě prosil, aby k nám někoho co nejdříve poslala. Byla to šikovná slečna, dělala, co mohla, aby mi našla vhodný termín, a podařilo se.

Nejprve…

Nejprve se konala konzultace s techniky. Ti mě okamžitě poučili o způsobech snižování vlhkosti v bytě, především mi vysvětlili výhody intenzivního větrání. Domluvili jsme se na termínu, kdy k nám dorazí odstranit plísně. Do té doby jsme dělali, co jsme mohli, abychom vlhkost v bytě snížili. Dodrželi jsme jejich pokyny a vlhkost se opravdu snížila! Technici odstranili plísně a o pár dní později ošetřili stěnu LSG nátěrem, který ji pro příště před plísněmi ochrání.

Jsme s manželkou rádi, že se povedl tak rychlý a úspěšný zásah, víme, jak mohou být plísně pro děti nebezpečné. Když u nás A SERVIS zaúřadoval a všechno úspěšně vyřešil, naprosto se nám ulevilo.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *