čím čistit plíseň

Na plíseň na vašich zdech či nábytku vyzraje protiplísňový nátěr LSG. Likvidace plísní v Ústí nad Labem

Máte v domě problémy s plísní a pořád nevíte, jak se ji účinně a natrvalo zbavit? Tak to jste na tom asi jako já, dokud jsem nenarazila na úklidovou firmu A SERVIS LIPKA, s.r.o. Plíseň se nám udělala v naší spižírně, což bylo opravdu problematické. V místě, kde skladujete zásoby jídla prostě nemůže být plíseň. A protože žádné řešení nebylo spolehlivě trvalým řešením, začala jsem se o tuto problematiku čím čistit plíseň zajímat ze širšího hlediska. Je jasné, že nejlepší je plísním předcházet. čím čistit plíseň

kondenzace vlhkosti  jak úspěšně bojovat s plísní  alergie na plísně

Například pokud si hodně potrpíte na květiny…

Například pokud si hodně potrpíte na květiny a máte jich plný dům, nebo často sušíte prádlo ve vašem domě, tak je potřeba si pořídit kvalitní odvlhčovač vzduchu. Jinak si zaděláváte na problémy s plísní. Jistě, pokud sušíte prádlo převážně v sušárně a doma už jen jednou za měsíc, není to žádná katastrofa, ale pokud máte tendenci prát každý druhý den a vše sušíte doma, je určitě potřeba, abyste si odvlhčovač pořídili. K dalším typickým zdrojům ve zvyšování relativní vlhkosti vzduchu v domácnosti je například vaření a sprchování. čím čistit plíseň

Prvním příznakem nežádoucí nadměrné relativní vlhkosti vzduchu…

Prvním příznakem nežádoucí nadměrné relativní vlhkosti vzduchu je rosení oken. Na signál ve formě tvorby kapiček vody na oknech – vodní páry se totiž na chladném povrchu okna mění v kondenzát, byste pak už neměli čekat. Jenže jak jistě samy pochopíte, tyto informace jsou spíše pro lidi, kterým se plíseň vytvořil na jiném místě. Ve spižírně asi sotva někdo suší prádlo a podobně. Ale říkala jsem si, že je dobré tyto informace zmínit pro ty, které trápí plíseň třeba v ložnici a jiných obyvatelných místnostech. A v případě, že už plíseň na zdi máte, je třeba dělat opravdu mnohem víc, než jen pravidelně větrat.

Já jsem se ji prvně snažila vyčistit různými dezinfekčními prostředky, ale to nikam nevedlo. Nakonec se mi na internetu povedlo najít firmu s dobrými referencemi, která si s plísní nakonec dokázala poradit. A tou je A SERVIS LIPKA. Skvělé na nich je, že nejenom že nabízí opravdu kvalitní služby, ale také na jejich stránkách najdete i mnoho dalších informací. Kupříkladu o tom, jak tyto problémy vznikají, a sice ještě rozsáhleji, než jak se dozvíte z běžných internetových stránek.

plísňové sporyjak z domu vypudit plísněproč se u nás množí plísně

Například na zateplených fasádách…

Například na zateplených fasádách a na severních stranách zdí je výskyt plísní, bakterií, hub a kvasinek nejčastější. Ale aby měl člověk stoprocentní jistotu, že se mu tam plíseň nevytvoří, nestačí jen už běžná opatření, která jsem zmiňovala ze začátku. Stoprocentní jistotou je jejich nátěr LSG. Jedná se o nátěr proti plísním, který napadené zdi tohoto problému zaručeně zbaví. A firma A SERVIS LIPKA zajišťuje kompletní servis v odstranění plísní, řas, hub, sanitrů, výkvětů a jiných mikroorganismů z jakéhokoli povrchu. Jejich antimikrobiální působení LSG je založeno na principu změny iontové rovnováhy v buněčné stěně mikroorganismu. I velmi krátký kontakt buněčné stěny s ošetřeným povrchem způsobí lokální změnu v koncentraci důležitých iontů a vnitrobuněčný tlak způsobí její roztržení. Díky této firmě máme od plísně definitivně pokoj, jejich nátěr LSG se o vše postaral, takže za mě vřele doporučuji.

jak se starat o bytstop vlhkým místnostemvlhkost spojená s výskytem plísní

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *