vlhkost a plísně

Na plíseň jsme si zavolali profesionály

Zdravím všechny čtenáře, kteří právě čtou tuto recenzi. Určitě je mezi námi spousta těch, kteří se museli potýkat s problémy s plísní, ať už se jedná o váš domov, chatu, kancelář nebo jakýkoli jiný prostor, kde trávíte čas, a může vás vlhkost a plísně obtěžovat. A boj s plísní je někdy bojem nekonečným. A věřte mi, mluvím z vlastní zkušenosti. S manželem jsme si koupili novou chatu, ze které jsme byli opravdu nadšení, ale bohužel na fasádě jsme objevili černo-zeleno-šedé fleky, byla to plíseň.

Bojovala jsem s tím poměrně dlouho a spolu s  mužem jsme na to vyzkoušely už opravdu všecko možné, ale všechno to byla pouze dočasná opatření, která nám moc velkou radost nepřinesla. Protože to naštve, když s tím něco děláte a ono to nemá efekt. Zjistila jsem, že na zateplených fasádách a na severních stranách zdí je výskyt plísní, bakterií, hub a kvasinek nejčastější. A to byl i náš problém.

Ale…

Ale protože jsme už prostě nevěděly co s tím, rozhodly jsme se obrátit na úklidovou firmu A SERVIS LIPKA, s. r. o. kterou nám doporučili naši kamarádi. Její zaměstnanci na místo napadené plísní nejdříve aplikovali běžný desinfekční prostředek. Po odstranění nečistot a biotického napadení potom aplikovali nátěr proti plísním přímo na stávající povrchy. Které pak trvale chrání proti opětovnému výskytu plísní, bakterií, hub, kvasinek a řas. Po zaschnutí vytvoří omyvatelný transparentní difúzně otevřený povrch odolný povětrnostním vlivům i UV záření.

Byli jsme s jejich službou opravdu moc spokojení, plíseň odstranili do poslední bakterie. LSG je taky prý aplikovatelný na vápenocementové omítky, dřevo, OSB desky, umakart, disperzní, silikátové barvy, betony, keramické obklady a podobné materiály. Nátěr uzavře fasádu tak, že vlhkost, spady, organické usazeniny, tvorba plísní a jiné povětrnostní nálety nebudou mít možnost do fasády proniknout.

Výhodou…

Výhodou tohoto nátěru je také to, že výrazně prodlouží životnost a barevnou stálost fasádního nátěru. Životnost nátěru se pohybuje v 100% dle klimatické námahy 4-6 let. V další omezené míře bude fungovat cca do 12 let. A díky bohu, že něco takového jako ten nátěr existuje. Protože od té doby máme od plísně konečně pokoj, už na chatě od té doby neobjevila.

Takže pokud vás trápí stejný problém. Doporučujeme využít LSG od této firmy, protože potom ty potíže zmizí. Zaručeně. Navíc nabízejí i celou řadu dalších služeb, jako je například čištění koberců, podlah, mytí oken a dokonce odstraňování graffiti a nátěr proti graffitům. Takže také určitě využijeme i něco dalšího.

 

 

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *