Jak odstranit plíseň Praha 1?

Plíseň byla už v biblických dobách označována za nečistou

Problémy s plísněmi nejsou v dnešní době nic nového, znali to i naši dávní předci. Někde jsem četl, že se snad o plísních zmiňují i v Bibli. Boží zákon prý majiteli domu napadeného plísní přikazoval. Aby z domu odstranil napadené kameny a aby oškrábal celý vnitřek domu a všechnu to vyhodil za městem. Jestliže se nákaza objevila opět, měl se celý dům prohlásit za nečistý a zbourali ho. Takže když s plísněmi bojovali už v tak dávné době, nezůstal jsem pozadu a při objevení plísně v koupelně jsem začal okamžitě jednat. Zkoušel jsem ji zlikvidovat savem, ale na moc dlouho to nezabralo.

Cena za odstranění plísní

Protože jsem nechtěl být jako dávní předci…

Protože jsem nechtěl být jako dávní předci a bourat dům, raději jsem si pozval specialisty na odstraňování plísní z firmy A SERVIS LIPKA, s.r.o.. Technici této firmy mi vysvětlili, jak odstranit plíseň, že od sava nemůžu čekat žádné zázraky. Chlor v něm obsažený vyběluje, ale plíseň ve skutečnosti nezmizí, případně proroste hlouběji do zdi, odkud po čase proniká nazpět. Vysvětlili mi, že „moje“ plíseň vznikla v důsledku kondenzační vlhkosti (ta je způsobena množstvím par ze sprchování a praní prádla, které nemohou uniknout z místnosti).

Čím se zbavit plísní

Vlhkost mi tedy proniká do stěny, kde se množí plísně. Bylo mi doporučeno, abych důkladněji větral. Kromě toho se technici pustili do odstraňování plísní na mokro s kyselou chemií. Plochu vydezinfikovali kvalitní dezinfekcí bez chloru. Zlikvidovali i uvolněné plísňové zárodky v místnosti, vysáli je vysavačem a vodorovné plochy ještě vytřeli dezinfekcí. Teď bylo třeba zajistit, aby zeď nevlhla, kromě větrání mi v tom pomůže LSG protiplísňový nátěr. Který technici nanesli na ošetřenou stěnu. Nátěr chrání stěnu a nepropouští do ní vlhkost, zeď nevlhne a já vlhkost odvětrávám oknem. Paráda, s A SERVISEM naprostá spokojenost! Jak odstranit plíseň.

 

 

 

 

 

 

Jak zlikvidovat plíseň na stěněPřípravek proti plísní bez chloru?

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *