Odstránenie rias z fasády

Ak si neviete rady s plesňou, pomôžu vám zamestnanci z A SERVIS LIPKA. Čistenie plesní Vranov nad Toplou

V čítaní recenzií sa zrovna nevyžívam a už vôbec väčšinou nestrácam čas ich písaním. Ale tentoraz som si povedala, že si na to pár minút vyhradím, pretože o tejto firme by sa, podľa mňa, určite malo vedieť. Ide o upratovaciu firmu A SERVIS LIPKA, s. r. o.. Odstránenie rias z fasády.  Ktorá nám doma pomohla s odstránením plesne.

S plesňou sú naozaj problémy, už len preto, že nie vždy sa dá prítomnosť plesňovej infekcie rozpoznať. Väčšinou si ju človek všimne, až je pleseň celkom rozlezená. Takže je potom o to ťažšie sa jej zbaviť. A aby nestačilo, že to hrozne vyzerá a zapácha to, tak pleseň môže spôsobovať aj rad ochorení. Často ide o dýchacie a kožné problémy. Dokonca aj o infekcie, takže je jasné, že sme sa jej chceli čo najskôr zbaviť. A pretože naše pani na upratovanie si s tým nevedela rady, tak bolo potrebné nájsť nejakú upratovaciu firmu.

 uklid plesní

 

 

Takže mi nezostalo nič iné …

 

Takže mi nezostalo nič iné, než si sadnúť k internetu a hľadať nejakú firmu,

čo znamenalo prečítať veľa recenzií, aby to neboli vyhodené peniaze. A tak som našla práve firmu A SERVIS LIPKA a jej službu likvidáciu plesní. Múr očistili a naniesli na ňu druhý deň ochranný náter LSG, ktorý zabraňuje tomu. Aby sa pleseň mohla znovu vytvoriť. Stena bola naozaj ako nová, krásne čistá a my sme si konečne vydýchli, pretože nikto nechce mať doma pleseň. A ani im to dlho netrvalo, minimálne nie tak dlho, ako sme očakávali, že to môže zabrať času. Preto by som chcela všetkým túto firmu a jej službu odstránenie plesne všetkým vrelo odporučiť. My s kolegami sme s nimi boli spokojní po všetkých stránkach.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *