ako zatočiť s plesňou

Pleseň je nočnou morou astmatikov, zbavte sa jej LSG protiplesňovým náterom. Čistenie plesní Trnava

Môj syn je astmatik, takže keď som v kúpelni objavila zárodky plesne, začala som mať starosti. Dobre viem, že plesne môžu spôsobovať zdravotné ťažkosti. Zdravému človeku sa môžu vytvoriť rôzne alergie alebo astma. Astmatikom sa potom môže zhoršovať prejavy ochorenia, zhoršovať dýchacie ťažkosti a podobne.

Najprv som…

Najprv som pleseň nastriekala nejakým prostriedkom proti plesni. Potom som začala študovať, ako ba sa dalo plesne zbaviť. Bolo mi jasné, že postrek môj problém nevyrieši, len trochu odsunie nutnosť jeho riešenia. Na internete bolo mnoho rád – lenže ako sa rozhodnúť, ktorá je tá najlepšia? Naviac pre mňa mnohé z nich boli fyzicky ťažko uskutočniteľná, jediná možnosť bola si na to niekoho pozvať.

Chcela som pokiaľ by bolo možné zvoliť nejaké menej invazívne riešenia, ktoré by ale fungovali. Dosť sa mi páčila možnosť nechať si naniesť náter, jeho zložky aktívne bojujú s vlhkosťou, ktorá zamedzuje prístup. A keď sa zamedzí vzniku vlhkosti, tak sa nevytvorí ani pleseň. A celé by to išlo previesť vo dvoch termínoch, žiadne niekoľkodenné práce, kto vie na čom. Jednoducho len pár hodín a máme vyriešené.

Spojila som sa s…

Spojila som sa s A SERVIS LIPKA s. r. o., , ako zatočiť s plesňou, ktorý ponúka LSG protiplesňový náter. Spoločne sme vybrali termín, ktorý sa mi najviac hodil. Zamestnanci tejto firmy k nám prišli najprv odstrániť pleseň pomocou kefy. Dali si na tom naozaj záležať, pretože pod náterom nesmú zostať žiadny plesňový zárodok. Očistenú stenu nastriekali dezinfekciou. Pretože dezinfekcia potrebovala ešte deň pôsobiť, mohli náter aplikovať až po 24 hodinách. Nanášanie náteru až ale netrvalo nijak dlho a zamestnanci A SERVISU s tým boli rýchlo hotoví. Náter mi zatiaľ funguje spoľahlivo a nepochybujem, že to bude tak aj naďalej.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *