Čištění koberců Ostrava - tepování koberců a čalounění v Ostravě

Plastelína neodolala strojovému čištění koberců

Čištění sedaček, koberců OstravaDěti si hráli s plastelínou, jenomže nikomu neřekli, že je napadlo to rozpatlat po koberci. Jakmile jsem na to přišla, nadávala jsem jako špaček, ale stejně mi to nepomohlo. Snažila jsem se to vyčistit, jak jsem mohla, ale plastelína na koberci prostě zůstávala nadále. Myslela jsem, že můžu koberec vzít a vyhodit. Strašně jsem to obrečela, když mi kamarádka poradila, ať si najmu úklidovou firmu na čištění koberců.

Na internetu jsem začala hledat nějakou vhodnou úklidovou firmu na čištění koberců. Vyjelo mi to celkem dost velkou nabídku firem, kterou jsem ani nečekala a začala porovnávat jejich služby a ceny. Definitivně se mi nejvíc zalíbila firma A SERVIS LIPKA, s.r.o., čištění sedaček, koberců Ostrava, jenž se zabývá strojovým čištěním koberců a na svých stránkách má spoustu spokojených zákazníků a kladných hodnocení, což bylo pro mě důležité.

Na centrále jsem si domluvila termín čištění…

Na centrále jsem si domluvila termín čištění koberce a vyšli mi vstříc bez problémů. V domluvenou dobu přijeli pracovníci firmy a nejdříve si obhlídli, jak je velký koberec, míru znečištění, aby věděli, kolik a jakou chemii mají namíchat. Nanesli chemii přímo na skvrnu a po celé délce koberce, jenž se musela nechat nějakou dobu působit pro správný efekt čištění. Působí zároveň dezinfekčně, váže na sebe veškerou špínu a ničí veškeré mikroorganizmy v koberci.

Po uplynutí doby působení chemie začali koberec kartáčovat těžkým kotoučovým strojem, za nímž vznikala pěna s navázanou špínou. Až dojeli na jeho konec, pustili vysoce účinný turbo vysavač, jímž odsáli všechnu pěnu z koberce.Čištění koberců Ostrava recenze

Plastelína zmizela, jakoby se nikdy nic nestalo a koberec krásně voněl. Byl celý provzdušněný a barva se opět rozzářila. Musím uznat, že strojové čištění koberců je správná volba za každých okolností. Jinou metodu čištění koberců již určitě vyhledávat nebudu. Chtěla bych tímto firmě A SERVIS moc a moc poděkovat za jejich skvěle odvedenou práci a jejich služby doporučuji všem.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *