plíseň na zdi

Pivo je naše palivo

Milujete pivo? Že ne? My až donedávna také ne. Ale to se před časem změnilo. Byli jsme totiž zvyklí pít ze střední školy jen ta nejhnusnější a nejlevnější piva. Od té doby ale co vyděláváme, můžeme si dovolit nějaké to kvalitní pivo. A za posledních pár let nám skutečně zachutnalo. Možná někdy až moc… Inu víte, na střední škole si nás maminky ještě držely zkrátka a moc jsme ani neměli dovoleno chodit ven. Natož po nocích. Jakmile ale člověk začne pracovat a je naštvaný ze všeho, občas potřebuje ten hněv někde „přepít“. Ale to právě ani není náš případ! Jelikož my podnikáme na sebe a peněz máme habaděj. Ale bohužel víme, že spousta lidí to takto opravdu běžně má. I proto jsme si ještě mimo zaměstnání rozhodli založit ochutnávkovou pivnici. plíseň na zdi

co dělat s plísněmiúčinná zbraň proti plísním

Řekli jsme si, že…

Řekli jsme si, že budeme přijímat jen výběrová piva a hlavně speciály. Aby tam skutečně byly jedinečné věci, které nikde jinde neseženete. Místo pro pivnici se nám podařilo sehnat relativně rychle. Museli jsme ho ale drobátko předělat. Objednali jsme si společnost A SERVIS LIPKA, s.r.o., která nám přijela nahodit novou fasádu a zlikvidovat plíseň na zdi. Tedy spíše vyčistit tu starou, a tak, před tím, než se nanese nová barva. Je to společnost, která je poměrně specifická v tom, že fasády čistí speciální technikou. Během ní používají pěnu, která se na fasádě dlouho udrží a ve výsledku tak zvyšuje čisticí účinek. Na fasádě se prý také nacházel několikaletý vodní kámen a další nečistoty. To vše z fasády pracovníci také odstranili. Nyní ale něco řekneme k samotným postupům čištění. Protože to je fakt něco, na čem jsme mohli oči nechat.

cena odstraňování plísníjak se definitivně zbavit plísně

Hlava se nám kroutila zvědavostí…

Hlava se nám kroutila zvědavostí, když jsme viděli, jak mají vše promyšlené. V první etapě provedli mechanické a chemické čištění fasády, za pomocí tlakové vody s čisticí chemií Unisan, RID a HDD. Pokud si přejete, můžete mít i novou fasádní výmalbu po tomto kroku. Následuje druhá etapa, kde pracovníci použijí chemický nástřik. Ten musí setrvat po dobu 24 hodin. Pak se přechází k poslední etapě čištění. Tím je další chemické ošetření, tentokrát však se ošetří protiplísňovým nátěrem LSG. Tento nátěr je dokonce technologií 21. století, jeho životnost je dle slov pracovníků stoprocentní za normálních klimatických podmínek šest a více let.

Navíc společnost nabízí na čisticí a dezinfekční práce záruku dva roky. Takže kdybyste byli nespokojeni, můžete se jim bez obav ozvat. Vypadají fakt sympaticky, takže myslíme, že s tím nebude nejmenší problém. Pracovníci nám také podrobně vysvětlili, že nátěr LSG funguje tak, že uzavře fasádu, aby veškerá vlhkost, spady, organické usazeniny a plísně neměly nejmenší šanci se do fasády dostat. Tento nátěr by měl tedy vydržet několik let bez problému a dalších až dvanáct let plus minus ještě nějak fungovat. Jde vidět, že opravdu ví, co dělají a svému zaměstnání rozumí nejlépe, jak umí. Jsme nadšeni ještě teď. Fasáda se povedla perfektně – tak jedině doporučujeme!

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *