staré nečistoty na podlaze

Pes – najlepší priateľ človeka

Nikdy som zvieratá doma mať nechcela, pretože bývame v byte a bolo mi jasné, že s tým bude hrozne veľa práce. Ale manžel s deťmi ma nakoniec uprosili a zaobstarali sme si psa. Nemôžem zase povedať, že by som toho ľutovala, náš Loki je úžasný a je to skvelé rozptýlenie, ale čo sa upratovania týka, už to zas také rozptýlenie nie je. Prinajmenšom nie príjemné. Najviac to odnášali koberce, pretože vždy, keď sme ho išli venčiť, tak dovnútra z vonku nakrúcanie priniesol nejakú tú špinu, aj keď sa v blate a bordeli nijako neváľal.

Skúšali sme s manželom koberce drhnúť, ale veľmi veľký úspech nám to neprinieslo, koberce zostali vždy aspoň trochu špinavé. Došli sme k záveru, že bude najlepšie to prenechať nejakej upratovacej firme. Kontaktovali sme firmu, ktorej hlavnou doménou je umývanie dlažby.

V dohodnutý deň prišli traja ich zamestnanci a pustili sa do práce. K nábytku a ku všetkým ostatným veciam boli veľmi opatrní a pri čistení kobercov si dávali naozaj záležať. Keď boli s prácou hotoví, boli sme vážne nadšení. Koberce boli ako nové a po nejakej špine nezostalo ani pamiatky. Navyše nás ubezpečili, že pri použití ich prípravkov vydržia koberce dlho čisté a bude aj jednoduchšie z nich odstraňovať novo vzniknutú špinu. A mali pravdu, pretože raz za čas si kobercami vyčistím a špina z nich ide dole oveľa ľahšie než predtým.

 

Týmto by som chcela všetkým čistenie kobercov vrelo odporučiť, pretože budete určite spokojní. A ponúkajú aj veľa ďalších upratovacích služieb, čo je určite výhodou, pretože potom človek nemusí zbytočne hľadať niekoho ďalšieho.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *