čištění sedaček brno

Perfektní vyčištění koberců plus časová flexibilita, to je „ Strojové čištění koberců Brno“

Několik večerů jsem strávila hledáním firmy na čištění koberců, která by mi vyhovovala. Chtěla jsem si nechat vyčistit koberce, a pokud by se mi firma osvědčila, plánovala jsem, že si ji čištění matrací brno	budu objednávat pravidelně, aby mi zajišťovala údržbu koberců. Jenomže abych si mohla firmu pořádně oťuknout, potřebovala jsem být přítomná u prvního čištění. Určitě se vám to zdá jako banální problém, který má jednoduché řešení, ale není to tak úplně pravda, alespoň ne v mém případě – čištění sedaček, koberců Brno. Pracuji totiž každý den do večera a nechtěla jsem si brát dovolenou jenom kvůli kobercům.

Předpokládala jsem, že v dnešní době už nebude problém si objednat jakoukoli službu v jakoukoli hodinu je potřeba. Ale najít úklidovou firmu s prodlouženou pracovní dobou není nic jednoduchého. A když už takovou najdete, nemusí se vám zase líbit kvalita jejích služeb.

 

 

Po delším hledání…

 

Po delším hledání se mi nakonec přece jen podařilo najít něco neobyčejného – A SERVIS LIPKA, s.r.o., čištění sedaček, koberců Brno,  firmu s vynikajícím hodnocením od klientů, slibující časovou flexibilitu. Bez problému jsem se s nimi domluvila na večerním čištění. Získali si mě už při prvním rozhovoru, velice milé a vstřícné jednání mě povzbudilo v tom, že čištění sedaček, koberců Brnojsem si vybrala dobře. A když jsem potom na vlastní oči viděla jejich práci s koberci, naprosto jsem jim propadla.

Šetrná a přitom velice detailní péče o koberce je zajištěna speciální účinnou chemií a kotoučovým strojem s rotačními kartáči s velice jemnými štětinami, které jsou schopny se pročesat až do úplné hloubky koberce. Chemie spolu s kartáči odstraní jakoukoli nečistotu.

Překvapivý je konečný vzhled koberců. Nečekala jsem, že je možné se propracovat až k takto čistým vláknům. Barvy mých koberců se prozářily, vypadají dokonale. A SERVIS si mě nadobro získal.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *