čištění koberců, sedaček brno

Perfektní servis na čištění koberce od „Tepování Brno“

Asi svého chlupatého , kocouřího miláčka , dám ostříhat a tak se zbavím práce čištění koberce od jeho chlupů . To jsem říkala pokaždé , když jsem musela kleknout a kousek po kousku , pomocí čistícího prostředku a kartáče , vyčesávat chlupy z koberce . Chlupy v koberci , na sedačce a na oblecích , každé návštěvy . Kdo má domácí mazlíčky , ví o čem mluvím – čištění sedaček, koberců Brno.

čištění koberců brno recenze

 

Po jedné návštěvě kamarádky , která si sebou na šatech odnášela část mého miláčka , mi dala typ na A SERVIS LIPKA s.r.o., čištění sedaček, koberců Brno.

Společnost se sídlem v Brně , Praze , ale poskytuje své služby v celém Česku , Slovensku , Rakousku a Německu .

 

Dala jsem na kamarádku a oslovila zmíněnou společnost , vše mi bylo vysvětleno a mnou daný termín , na čištění koberce , byl dán .

 

Opravdu už mně nebavilo lezení po kolenou

 

Opravdu už mně nebavilo lezení po kolenou a natěšená , očekávala pracovníky společnosti . Věřila jsem , že mi pomohou vyřešit můj problém .

čištění sedaček, koberců Brno

V den termínu se dostavili pracovníci a se svými , značkovými stroji , se pustili do čištění koberce . Strojové , hloubkové čištění s kvalitní kosmetikou Bosch RTS a turbo vysavačem , samozřejmě silnějším , než ten můj , se dali do práce .

Rotační kartáče pomalu a jistě hltaly veškerou nečistotu , do hlouby zašlapanou , roztoče a bakterie . Každým postupem strojů , bylo znát čištěné místo . Koberec dokonce dostával jakoby novou , svěží barvu . I struktura koberce , byla naomak jemná , nadýchaná . Skvělá práce pánové .

Další mašinka , snad ještě silnější , začala vysávat vykartáčované nečistoty a vlhkost z plochy koberce .

 

Pánové odchází a mě tady zůstal perfektně vyčištěný koberec a příjemná vůně z čistící kosmetiky .

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *