výškové práce Liberec

Péči o čistotu vašich oken svěřte do rukou firmě“Mytí oken ve výškách Liberec“

Patříme k největším domovům seniorů s pečovatelskou službou v kraji. Zakládáme si na profesionálním přístupu k pacientům a klientům. Naši zaměstnanci se vždy chovají profesionálně, ale zároveň přátelsky. Vybavení našeho zařízení patří ke špičce. Senioři u nás mohou navštěvovat hodiny cvičení, keramiky, čítárnu a jiné společenské aktivity, které pomáhají smysluplně strávit jejich čas a zároveň je udržovat v dobré mentální kondici. Ke kvalitním službám se vztahuje i profesionální udržování čistoty všech prostor a všech částí budov.

 

Na zdravotně nezávadném prostředí, bez alergenů…

Na zdravotně nezávadném prostředí, bez alergenů a jiných věcí si zakládáme. Proto dlouhodobě spolupracujeme i s firmou výškové práce Liberec, která má dominantní postavení na trhu nejen v České republice, ale i v zahraničí. Protože my jsme špičkoví profesionálové, spolupracujeme taky pouze se špičkovými profesionály. A to zaměstnanci A SERVIS LIPKA, s.r.o., jsou. Nabízí velké množství služeb spojené s úklidem, například čištění koberců, podlah, odstraňování graffiti a prevenci proti nim nebo o odstraňování plísní. Ke všem těto službám se zabývají také mytím oken, výloh, zimních zahrad, prosklených lodžií, střešních oken, prosklených obalů budov a veškeré skleněné výplně.

Tak činí i v našem zařízení. Okna myjí vždy v domluvených turnusech, pokud se ovšem v našem domově děje nějaká speciální událost není problém domluvit jiný termín. Čistota oken je pro nás důležitá, také samozřejmě chceme, aby okna vydržela čistá, co nejdelší dobu. Pro čištění používají vždy ty nejmodernější technologie, vysoce výkonný a kvalitní strojový park a vybavení, kromě toho používají také značkové čistící prostředky. Mytí oken provádí metodou takzvaného suchého leštění. To znamená, že při mytí výloh a oken nejsou použity žádné leštící přípravky.

Ty sice zdánlivě zaručují skleněným plochám dokonalý lesk, ale…

Ty sice zdánlivě zaručují skleněným plochám dokonalý lesk, ale za nějaký čas se leštidla na vyčištěné skleněné ploše objeví a jsou zjevné tahy leštění. Zaměstnanci A SERVISU čistí okna a výlohy rozmývákem a následně je stírají stěrkou s kvalitní gumou. Poté co je skleněná plocha kvalitně vyčištěna a pořádně vyschlá doleští ji ještě bavlněnou plenou. Asi i díky tomu okna zůstávají dlouhodobě čisté a intervaly čištění se prodlužují. Což znamená i ušetření peněz. Důležité je umýt nejen okna, ale i parapety a rámy.

S přístupem a spolehlivostí zaměstnanců jsme velice spokojení, vždy se s nimi dá individuálně domluvit. Jsme také velice spokojení s kvalitou odvedené práce. Okna se vždy lesknout ještě dlouhou dobu poté, co zaměstnanci A SERVISU. Můžeme tedy tuto firmu s klidným svědomím doporučit dál. I my se na ně totiž opakovaně obracíme a jsme s nimi spokojení. Výškové práce Liberec.

 

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *