Mytí oken ve výškách

Partnerem doslova pro všechny.

Naše firma, zabývajícím se vším okolo módy, není příliš velká, proto rádi pracujeme s optickým zvětšením prostoru pomocí velkých prosklených ploch a zrcadel. Chodí k nám denně velké množství zákazníků, proto se velmi často stává, že jsou prosklené části zahmatané a špinavé. Je pochopitelné, že mi ty šmouhy vadily. Na naše uklízečky ale nemohu říci půl křivého slova. Byly vždy poctivé, takže bylo zbytečné jim něco vyčítat. Zřejmě na to byly potřeba lepší čisticí prostředky nebo technika. Tak jsem se rozhodla obrátit se na nějakou úklidovou firmu.

Ale v těchto organizačních věcech nejsem zrovna úplně nejlepší, takže mi se vším pomáhal jeden z našich kolegů.A protože jsme neměli nikdo z nás doposud s žádnou úklidovou společností zkušenosti, tak jsme hledali na internetu takovou, která by se nám nejvíce zamlouvala a splňovala naše parametry. A oba jsme se nezávisle na sobě shodli na tom, že se nám nejvíce líbí tato firma, a tak jsme se pro ni rozhodli. Měla totiž na internetu nejlepší reference. A spokojení jsme s nimi byli nejenom my, ale změn si všimli i naši stálí zákazníci.

Okna…

Okna a výlohy se leskly jako zrcadlo a zrcadla byla taky v perfektním stavu. Zaměstnanci byli navíc velice milí a komunikativní. Jejich přívětivost musím vyzdvihnout stejně jako jejich pracovní výkon, protože domluva s nimi byla perfektní a rychlá. Neměli prakticky žádný problém se podřídit našim požadavkům. Termín nám také nabídli poměrně blízký, takže jsme na to nemuseli čekat bůh ví jak dlouho.

S takovými milými zaměstnanci se nepotkáte na každém rohu, a je tedy radost s nimi spolupracovat. Skoro nikdo nechce pracovat s lidmi, kteří jsou nepříjemní, i kdyby prováděli dobré služby. Obzvlášť v případě, kdy je firma nespolehlivá, přesouvá termíny a mění podmínky. To je pak člověk jen otrávený, protože to není nic jiného, než ztráta času a energie. Cena jejich služeb je sice o něco vyšší než standardně. Ale z hlediska poměr cena výkon se jedná o skvělou firmu, kterou můžeme jedině doporučit.

Sehnat…

Sehnat dnes na přesyceném trhu to, co opravdu hledáte, není snadná věc. Proto je někdy lepší si připlatit, pokud cenový rozdíl není vyloženě markantní. Zabývají se i odstraňování graffiti, plísní a čištěním podlah a koberců. Což je určitě výhoda, protože máme ověřenou kvalitu jejich Mytí oken ve výškách, takže až budeme potřebovat umýt skla znovu nebo cokoli dalšího, tak víme, kam se obrátit.

Ovšem ať už se bude jednat o odstraňování graffiti anebo o mytí oken, budeme se na ně těšit. Zkrátka není nic, co bychom jim mohli vytknout. Takže je můžu jedině doporučit. Jejich služby realizují po celé České republice, ale i na Slovensku, v Německu a v Rakousku. A SERVIS LIPKA, s.r.o.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *