Strojové tepovanie, čistenie

Páči sa vám ciabatta? Pečieme ju doma

Ak chcete urobiť tento lahodný taliansky chlieb, nie je to nič zložité, uvidíte to sami. A čo potrebujete? 500 g hladkej múky, 20 g čerstvého droždia, 300 ml vlažnej vody, 4 lyžice panenského olivového oleja, soli a olív.

Pečieme taliansky chleba

Nasypte hladkú múku do misy, do nej vložte droždie, pridajte štipku soli, oleja a začnite cesto hniesť. Postupne pridajte vlažnú vodu. Cesto musíte poriadne miešať. Bude veľmi nadýchané. Potom ho nechajte kysnúť aspoň pol hodiny. Otočte cesto na opuchnutý bubon a rozdeľte ho na štyri kúsky. Vždy spracujte každý z nich a nastavte prstami na požadovanú veľkosť. Prejdite na tanier a ponechajte pár minút na odpočinok. Potom umiestnite do predhriatej rúry na 220 ° C a pečte 20 minút.

Pečenie je lepšia ako upratovanie

Ciabatta je naozaj skvelá a naozaj to nie je ťažké. Takže ak neviete, čo s voľnou nedeľou, určite skúste tento recept. Je to určite lepší spôsob, ako tráviť čas, než upratovanie. Ponechajme to čistiacej spoločnosti SERVIS LIPKA, s.r.o., Strojové tepovanie, čistenie Rožňava, ktorá má moderné technológie a vykonáva čistenie pomocou diskového zariadenia, ktoré dokáže spracovať naozaj akýkoľvek koberec. A za cenu, ktorú si každý môže dovoliť.

Čistenie kobercov nechajte profesionálom

Nemordujte sa s kobercami sami a nechajte ich skúseným zamestnancom, pretože domáce upratovanie by takéto výsledky nedosiahlo. Ponúkajú tiež mnoho ďalších služieb, takže ak potrebujete čistenie okien, máte tiež správnu adresu, pretože ponúkajú najvyššiu kvalitu.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *