čištění koberců praha 4

Opravdu si nevíte rady s čištěním koberců v Praze ?

A SERVIS LIPKA s.r.o., čištění sedaček, koberců Praha 2, je firma , která vyřeší problém každého , kdo si neví rady s kobercem , který poničila vylitá káva či barevné pastelky , našich ratolestí .

čištění sedaček, koberců Praha 2

 

Dcera je velká umělkyně a to jí je teprve pět let . Proto jí babička k narozeninám koupila olejové barvy . Od té doby naše dítko neřeší problém , když se jí podaří svými barvičkami , udělat skvrnu na koberci v dětském pokoji .

Ale přeci jen , aby se maminka nezlobila , vezme sama o sobě mokrý hadr , tak jak to dělá mamka , když uklízí a sem tam, nějakou tu skvrnu rozmatlá , ještě více než byla to pak musí nastoupit opravdu domluva . Barvičkami nesmíš takhle zacházet , poničíš koberec , který pak nejde vyčistit .

Také po mém marném pokusu , vyčistit fleky od barviček , nastoupil manžel . Né to je marné , tady pomůže jen odborná pomoc . Moc dobře věděl kam se obrátit , neboť v podniku , kde pracuje , takové odborníky mají .

Je zaměstnancem A SERVIS LIPKA a tak mu nedalo moc práce si objednat čištění koberce k nám domů , (taky mě to mohlo napadnout ) .

 

 

Pracovníci společnosti moc dobře vědí

 

Pracovníci společnosti moc dobře vědí , jak na takové flíčky a fleky .

čištění matrací Praha 1Pracují s vysoce silnými stroji a kvalitní čistící kosmetikou . Čistící prostředky si poradí s různými nečistotami , zatočí i se zdravím , škodlivými roztoči a alergeny . Odstraní i ty zmiňované neestetické skvrny na koberci , v pokoji mé dcerky ..

 

 

Práce stroje s rotačními kotouči byla velmi úspěšná , struktura koberce byla do hloubky vydrhnutá a zmizely všechny skvrny po uměleckém projevu mého dítka . A pak ještě přišel na řadu další vysavač , který dokončil čištění , vysátím vší té nečistoty a alergenů . Vysokotlaký třímotorový vysavač , si také poradí s vlhkostí koberce . Jeho síla napomůže i nabytí objemu koberce , který je na omak jemný a co víc , provoněný .

 

 

Moje rada zní , když máte dítko umělecky založené , nemusíte se bát následků , když tvoří . Protože máme firmu A SERVIS , která si ví rady v každé situaci .

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *