Brno okna, mytí

Okna zašpiněná od omítky jsou díky firmě „Výškové práce Brno“ čistá a lesklá ještě mnoho týdnů

Mytí skleněných výtahůDíky firmě A SERVIS LIPKA s.r.o., jsme vyřešili jeden z problémů, který způsobila průtrž mračen. Tuto úklidovou a čistící firmu jsme si vybrali na čištění oken proto, že mají dlouholeté zkušenosti na poli úklidů a čištění a patří k nejlepším na trhu nejen v České republice, ale i v zahraničí, jako je Německo a Rakousko a Slovensko.  Na vlastní kůži jsme se s manželem přesvědčili, že jde o perfektně proškolené profesionály. Výjimeční jsou hned z několika důvodu. Zaprvé nabízí široké spektrum služeb spojených s úklidem, například čištění koberců, podlah, odstraňování graffiti a prevenci proti nim nebo o odstraňování plísní, ale také se specializují na mytí oken, výloh, zimních zahrad, prosklených lodžií, střešních oken, prosklených obalů budov a veškerých skleněných výplní.

My jsme jejich služby využili právě na mytí oken. A i několik týdnů po tom, co odešli jsme mohli pozorovat, jak se naše prosklené stěny v kině lesknou a krásně září. Další věcí, co je tak odlišuje od konkurence je to, že jejich zaměstnanci byli velice profesionální a svou práci odvedli perfektně i za ne úplně příznivých podmínek. A co tedy konkrétně šlo? Před pár dny se nad naším městem strhla opravdová bouřka, ale taková, jakou jsem snad nezažila za celý život. Seděla jsem za oknem a pozorovala, jak auta projíždí skoro půl metru vysokou vodou v místech, kde není silnice úplně rovná. Doma mi bylo fajn. Ze začátku jsem se situací i bavila, ale potom několika hodinách, kdy déšť neustával už to přestávala být sranda.

Další…

Mytí skleněných lodžiíDalší den jsme šli s manželem kontrolovat škody. Trochu nám nateklo do sklepa a bylo potřeba vynosit vodu ven. Ale taky okna byla absolutně špinavá od omítky, kterou déšť narušil. Bydlíme totiž ve starším domě, tak to není nic neobvyklého. Ale protože jsme  měli hodně práce s vyklízením věcí ze sklepa okna jsme nějak neřešili a omítka tam tudíž zaschla. Po čase už nešla nějak odstranit tak jsme si zavolali na pomoc právě A SERVIS. Zaměstnanci Brno okna, mytí, čistí okna a výlohy rozmývákem a následně je stírají stěrkou s kvalitní gumou. Jakmile je prosklená plocha vyčištěna, nechají ji proschnout a poté doleští suchou bavlněnou plenou. Tento způsob leštění a čištění má několik výhod, mezi ty nejdůležitější patří finanční úspora a dlouhotrvající efekt.

S manželem jsme se shodli na tom, že výsledek byl opravdu perfektní. Okna byla krásně čistá a po omítce ani stopa. A vydrželo to i hodně dlouho, to asi kvůli tomu, že umývači při mytí oken nepoužili žádné leštící přípravky. Ty prý sice zdánlivě zaručují skleněným plochám dokonalý lesk, ale za nějaký čas se leštidla na vyčištěné skleněné ploše objeví a jsou zjevné tahy leštění. Jakmile je prosklená plocha vyčištěna, nechají ji proschnout a poté doleští suchou bavlněnou plenou.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *