Okna a zrcadla v tanečním studiu nechávám na profesionálech

Tanec vyžaduje své, proto mám studio se zrcadly. Jsou zde také dvě prosklené stěny a nad hlavami několik střešních oken. Zkrátka – světlo, vzduch a svoboda. Značnou nevýhodou je však skutečnost, že pokud se rozhodnu všechna ta skla umýt, mohu studio na celý den zavřít. Nedávno mi kamarádka poskytla jedinečnou radu – přestaň tyto problémy řešit a nech to na profesionálech! Zároveň mi sdělila, že v této souvislosti má velmi dobrou zkušenost s jednou odbornou firmou. Následně mi dala do ruky vizitku se jménem úklidové a čistící společnosti A SERVIS. Oni totiž u nich v ambulanci nedávno pracovali a hned si na mě vzpoměla. S odstupem času jí jsem opravdu vděčná, neboť to dopadlo ještě lépe, než-li v mých nejbujnějších představách. Tato firma se mě velice vstřícně ujala a dala veškeré prosklené plochy do vzorného pořádku.

Dnes se tedy s čistotou oken a zrcadel už vůbec netrápím. Naopak – díky kamarádce jsem našla odbornou pomoc, která stojí za to, a kterou jsem měla vyhledat už dávno. Po pravdě řečeno, při prvním telefonátu jsem ani příliš nevěřila, že se mě ujme mezinárodní profesionální firma s třicetiletou tradicí, která má své spokojené klienty jak v České republice, tak také na Slovensku, v Rakousku a Německu. Odborně a velmi kvalitně čistí také podlahy, koberce a čalouněný nábytek. Rovněž odstraňují ze zdí a fasád plísně a graffiti, přičemž její odborní pracovníci jsou vlastníky cerifikátů pro práci ve výškách a v obtížně dostupných místech. Zkrátka, firma s komplexním záběrem úklidových a čistících služeb. Bude mít sotva náladu zabývat se nějakým tanečním mini studiem. Jenže v této společnosti mě rychle vyvedli z omylu. Od začátku se mi věnovali s plným nasazením, jako by jednali s velkou nadnárodní společností. Mladá operátorka mi v telefonu všechno trpělivě vysvětlila a dokonale zorientovala, přičemž slíbila, že učiní vše proto, abych byla s výsledkem jejich práce maximálně spokojená.

Při…

Při těchto slovech jsem si vzpoměla na jejich webové stránky, kde se nachází stovky reakcí klientů. Všechny oceňují přístup společnosti, vstřícnost, profesionalitu a kvalitu jejich práce. Cítila jsem se skutečně v dobrých rukách! Podstatné samozřejmě pro mě je, že firma Okna Praha, čištění  ošetřuje okna svých klientů s maximálním důrazem na prvotřídní kvalitu a dlouhodobý výsledek. Mimochodem, i to potvrzovaly ohlasy značného množství spokojených zákazníků. Ti zároveň zdůrazňovali, že okna vyčištěná a vyleštěná specialisty této společnosti září na samotném vrcholu kvality. Mimochodem specialisté firmy. Myslím si, že v tomto případě je toto označení velice přesné a dokonale sedí. I mne totiž opravdu příjemně překvapila skutečnost, že společnost A SERVIS zaměstnává pouze stálé pracovníky, tedy zkušené profesionály.

Okna, podlahy, koberce ani fasády neošetřují žádní brigádníci. Důvod? Odborné renomé společnosti, jedinečná úroveň kvality a důvěra každého klienta jsou příliš cenné na to, aby je mohly naplňovat nezkušené, nebo pouze dočasné pracovní síly. Jelikož jsem byla přímým svědkem, jak v reálu pracují profesionálové firmy A SERVIS, mohu skromně poreferovat, jakým způsobem probíhala jejich odborná činnost v mém tanečním studiu. Tato firma vždy ošetřuje okna pouze osvědčenou a účinnou čistící metodou. Používá přitom i velmi moderní technologie a postupy, které mají tito odborníci dokonale osvojeny. V tomto směru byla vždy vůči sobě společnost A SERVIS velice náročná. Neustále sleduje nové progresivní trendy, kterými se čistící a úklidové služby ubírají, přičemž jejich pozitivní výsledky následně aplikuje do své každodenní praxe. Zde se tedy také nachází jedna z odpovědí, proč každá dokončená objednávka přináší klientovi skvělé výsledky, což také plným právem každý zákazník očekává.

Základem…

Základem firemní odborné práce je trvale velmi vysoká kvalita a exelentní výsledek. Samotný technologický postup, který pracovníci A SERVIS při ošetření oken uplatňují, má svou mnohaletou ustálenou praxí osvědčenou strukturu. Na začátku jejich odborné práce přichází ke slovu pevná a velice ostrá profesionální škrabka. Její deset centimetrů široké korundové ostří spolehlivě odstraní veškeré viditelné nečistoty a nánosy prachu. Vzhledem ke zkušenostem pracovníků a jejich plně koncentrovaného přístupu, opravdu nehrozí žádné riziko poškození okenní konstrukce, ani nebezpečí vlastního úrazu. Zde každý musí ocenit jejich dlouholetou praxi a pečlivost. Poté již následuje speciálně namíchaný čistící roztok, tedy rozmývák. Ten účinně a detailně umyje a vyčistí celou okenní konstrukci – tedy nejen skla, ale také rámy, parapety a všechna okenní zákoutí. Zde je třeba připomenout, že stále ještě existují na úklidovém trhu firmy.

Které klientovi umyjí pouze sklo, ale ostatní okenní příslušenství je už vůbec nezajímá! Jedná se nejen o klamání zákazníka, ale o zcela nepřijatelnou a velice mizernou kvalitu práce, která se snad ani prací nedá nazvat. Samotné leštění je u firmy A SERVIS ve znamení tradice a originality. Pracovníci totiž okna leští metodou, kterou si společnost sama zdokonalila, a kterou důsledně uplatňuje již od svých začátků. Zde totiž plně spoléhají na metodu tzv. suchého leštění. Jedná se vlastně o jednoduchý způsob, kde je využita síla paží zkušeného pracovníka v symbióze s kvalitní čistou bavlněnou tkaninou. Vše ostatní je již o zodpovědnosti, pečlivosti a trpělivosti každého konkrétního pracovníka. Ano, jedná se o leštění bez sebemenšího použití chemie, tedy osvědčenou a ekologickou formu – nic víc, nic míň! Firma A SERVIS každé klientovo okno vyleští do vysokého lesku, takže zůstává vzhledem k zrcadlově hladké ploše dlouhodobě čisté – proto se nové nečistoty mohou velmi obtížně zachytávat. Asi je teď vhodné zmínit se i o něčem, o čem jsem před návštěvou firmy A SERVIS v mém tanečním studiu, neměla ani tušení.

Pracovníky…

Pracovníky firmy jsem byla informována o podstatném nedostatku, který se ukrývá v pohodlném a rychlém chemickém leštění. Nanesená chemická vrstva se totiž, vlivem slunce a počasí velmi rychle mění v nepříjemné lepidlo. To pochopitelně přináší jediný výsledek, masivním způsobem jsou přitahovány veškeré nové nečistoty a polétavý prach. Tuto reakci ovšem žádný neinformovaný klient nemohl očekávat. Takže pouze nevěřícně kroutí hlavou, co se to s jeho precizně vyčištěnými okny děje. Jediným řešením v těchto případech zůstává opětovné ošetření, což během kratičké doby představuje nové investice, zbytečnou ztrátu času a vynaloženého úsilí.

V mém tanečním studiu, díky profesionálům úklidové společnosti A SERVIS, proběhlo vše naprosto v pořádku a k mé plné spokojenosti. Tato firma odvedla skutečně jedinečnou odbornou práci, neboť zrcadla a skla, včetně střešních oken získaly skvělý vzhled. Všechny tyto plochy jsou zářivě čisté s magickou jiskrou kvality. Jsem tedy nesmírně spokojená, ba přímo nadšená! Nejen díky vynikající kvalitě ošetření, ale také kvůli silnému pocitu, že pro společnost A SERVIS je i těch několik metrů mého studia nesmírně důležitou a prestižní záležitostí. Postarali se o můj prosklený interiér skutečně skvěle, takže jedno už vím zcela jistě! Těším se, že je brzy opět oslovím, neboť náš taneční parket si už také říká o odbornou profesionální pomoc.
A SERVIS LIPKA, s.r.o.

 

 

 

 

 

 

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *