Praha 9, mytí oken

Jak odstranit a strhnout polepy, reklamu ze skla výloh

Naše firma…

Naše firma Praha 9, mytí oken , se specializuje na několik druhů úklidů. Zaměřujeme se na odstraňování graffiti téměř ze všech povrchů. Na aplikaci antigraffitového nátěru, likvidaci plísní a čištění koberců, čalounění a podlah. Kromě toho jsme jedničkou ve svém oboru, i co se týče mytí oken a čištění výloh. Naši zaměstnanci jsou proškolení profesionálové, kteří se specializují na práci ve výškách. Své zákazníky jsme si získali nejen u nás. Ale i u našich sousedů v Německu, Rakousku a Slovensku. Za dobu naší profesní kariéry jsme si vybudovali pevné postavení na trhu a širokou základnu zákazníků. Z nichž někteří se k nám rádi vracejí. Nedávno se na nás obrátila majitelka malého obchůdku. Její vášní je výzdoba výloh. Proto si na nich vždycky nechává záležet a pravidelně je obměňuje. S příchodem jara se rozhodla, že zase změní výlohu. To, ale zapomněla, že ji předtím celou polepila. Nejdříve se snažila nálepek zbavit sama. Ale nálepky jí teď nešly sundat. Aby sklo nepoškrábala rozhodla se obrátit na naši firmu.

 

My…

My, kromě toho, že čistíme okna a výlohy od špíny a nečistot. Dokážeme také zbavit výlohu nechtěných plakátů nebo nálepek. Tyto věci je potřeba ze skleněných ploch odstranit šetrně. K tomu používáme korundové žiletky. Ty mají 10 cm dlouhou plochu a tak rozložíme sílu na odstranění lepidel. Těmito žiletkami odstraňujeme také folie, bannery, ilegální reklamu či akční polepy. Navíc s nimi můžeme odstranit i zbytky tmelů a silikonů, které vznikly po stavebních úpravách nebo po rekonstrukcích. Protože jsme tým kvalifikovaných profesionálů zaručujeme šetrnost při zacházení s žiletkami. Našim pracovníkům se nemůže stát, že by poškodili nebo poškrábali váš majetek touto žiletkou. Jak je možné pokud se práce provádí neodborně. Často se na první pohled může zdát, že je povrch neporušený. Škrábance se objeví například při slunečním záření.

 

Poté…

Poté nezbývá, než sklo vyměnit. Při neodborné manipulaci může dojít ke větším ztrátám na majetku, než užitku. Postupujeme tak, že nejdříve strhneme to, co se dá a poté vše jemně odstraníme žiletkou. Při mytí oken naši zaměstnanci využívají metodu, kterou jsme sami vynalezli a dovedli k dokonalosti. Jedná se o metodu takzvaného suchého leštění. Pro leštění nepoužívají žádná chemická leštidla, ale pouze stoprocentní bavlněnou plenu. Nejdříve je nutné zbavit nečistot a špíny rámy oken a výloh. Nesmí se zapomenout ani na parapety a kličky. Následuje důkladné omytí skleněných tabulí. Ty je potřeba důkladně omýt čistým rozmývákem se saponátem a poté odstranit nečistoty kvalitní gumovou stěrkou. Naši zaměstnanci poté nechají skleněnou plochu důkladně proschnout. Až je sklo suché a čisté následuje leštění bavlněnou plenou. Takto jsme postupovali i v případě naší zákaznice. Ta byla z výsledku nadšená. A hned se pustila do další výzdoby. Tentokrát bez lepidla. A SERVIS LIPKA, s. r. o.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *