čistenie podlahy

Odstraní veškeré skvrny a ještě dodají podlaze lesk. Čištění lité stěrky

Dlouho jsme s manželem čekali, až najdeme nějaké vhodné prostory, abychom si mohli otevřít naši vlastní restauraci. A naše čekání se vyplatilo, protože po nějaké době jsme objevili prostory přesně v naší vysněné lokalitě. Dokonce tam zůstal i nějaký nábytek po předchozích majitelích. Jediné, co nás trápilo, byla podlaha. Ta opravdu nevypadala k světu a bylo vidět, že se jí nikdo nijak nevěnoval. Tak nějak jsme tušili, že není v našich silách, abychom ji vyčistili sami, takže jsme se rozhodli spolehnout na profesionály. Na internetu jsme objevili úklidovou firmu A SERVIS LIPKA, s.r.o., která měla velmi pozitivní recenze. A zjistili jsme, že je to stabilní firma, která na trhu působí již několik let a mezi jejich nabízené služby patří nejen čištění a voskování podlah, ale i čištění koberců, čištění fasád, odstraňování plísní, odstraňování graffiti, jednorázový, ale i pravidelný úklid domácností, kanceláří, mytí oken, včetně mytí oken ve výškách a další. čištění lité stěrky

podlaha a zvláštnosti její údržbyaby podlaha vydržela dlouho jako novákartáčování podlahy

Já osobně mám ráda firmy…

Já osobně mám ráda firmy, které už na trhu působí nějakou dobu, protože je to pro mě záruka toho, že budou mít dostatek zkušeností a mohu se na ně pak plně spolehnout. Takže když jsem objevila právě a přečetla si něco málo o jejich čištění lité stěrky. Tak jsem se s nimi rovnou spojila a domluvili jsme si termín čištění. Do několika málo dnů byl pracovník u nás a my už jsme pozorovali, jakým způsobem čistí podlahu. K čištění používal silný kotoučový stroj s rotačním kartáčem, jehož vlákna dokáží vyčistit z podlah všechny nečistoty a také se dostanou i do spár. Což, jak všichni víme, jsou místa, která není úplně jednoduché vyčistit. K čištění používají nejčastěji zásaditou chemii, protože je bezpečná pro všechny typy podlah, ale zároveň je silná a účinná. Samozřejmě je také podlaha omyta po čištění i čistou vodou, aby došlo k neutralizaci.

zašlá podlaha a co s níkotoučový stroj a jeho přednostičištění podlah od cementu

Závěrem čištění je…čištění lité stěrky

Závěrem čištění je potom vysátí podlahy silným vysavačem, na jehož hubici jsou připevněny gumové lišty, díky kterým je z podlahy odsáta veškerá vlhkost. A také tímto způsobem je odstraněna i mastnota (tedy v případě, pokud zde nějaká je). Po čištění jsme také využili i nabízenou službu voskování a nechali si celou podlahu navoskovat, protože pololesklý německý vosk, který v  používají, nejen, že dodá vaší podlaze lesk, ale také ji ochrání a mimo jiné jí dodá i mírné protiskluzové účinky. Což jsme věděli, že bude dobré například na roznášení objednávek. Protože pravděpodobnost, že někdo uklouzne a spadne se díky tomuto vosku výrazně zmenšuje. S výsledkem práce jsme byli nadmíru spokojeni. Skoro to vypadalo, jako kdybychom si nechali položit podlahu novou. Tedy tímto bychom rádi úklidovou firmu všem doporučili, protože jsou to skuteční profesionálové, kteří za rozumné peníze nabízí své služby nejen po celé České republice, ale i v Německu, v Rakousku a na Slovensku.

čištění podlah od vápnahloubkové čištění podlahkartáčování podlah

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *