ako zlikvidovať pleseň

Hľadáte firmu na odstránenie plesne? Odporúčam upratovaciu firmu A Servis LIPKA. Odstránenie plesní Košice

Ak vás sužujú problémy s plesňou, tak vám vrelo odporúčam upratovaciu firmu A SERVIS LIPKA, s.r.o., u ktorej sme využili jej službu likvidáciu plesní. V našej firme sme s ňou mali celkom problémy. Naše priestory sú už staršieho charakteru, takže sa tu veľmi držala vlhkosť. A poznáte to, kde sa drží vlhkosť, tam sa robí aj pleseň. Náš upratovací personál sa to snažil vyčistiť, ale bolo to márne. A to aj keď sme im obstarali špeciálne čistiace prostriedky. Pleseň sa múrov držala ako kliešť.

Zavolali sme si na pomoc odborníkov

Tak sme došli k záveru, že bude najlepšie to prenechať nejakej upratovacej firme. Také, ktorá vo svojom servise ponúka i odstraňovanie plesne. A jeden z kolegov nám odporučil firmu A SERVIS LIPKA, ako zlikvidovať pleseň. Mal s ňou výborné skúsenosti, pretože mu vraj už odstraňovali pleseň doma a odviedli perfektnú prácu. Tak sme im zavolali a dohovorili sa na termíne. A musím potvrdiť, že odvádzajú naozaj perfektnú prácu. Pleseň sa im podarilo bez problémov vyčistiť a všetko potom natreli ochranným náterom LSG. Ten nám zabezpečil, že sa pleseň už znovu neobjavila.

Všetko prebehlo k našej spokojnosti

Všetko prebehlo perfektne podľa dohody a nedošlo k žiadnym komplikáciám. Takže toľko k tejto firme, naozaj ju môžem len odporučiť. Zamestnanci boli navyše veľmi milí a príjemní, takže bola radosť s nimi spolupracovať. Táto firma okrem odstraňovania plesní ponúka aj veľa ďalších služieb. Vrátane čistenia kobercov a podláh, čo to u nich tiež určite v blízkej dobe vyskúšame, pretože naše podlahy už dosť dlho volajú po vyčistení, pretože aj keď sa o ne naše upratovačky starajú starostlivo, tak skrátka nedisponujú takými prostriedkami ako takto firma.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *