Pleseň a náš vyhratý boj s ňou

Na odstránenie plesne odporúčame upratovaciu firmu A SERVIS LIPKA. Odstránenie plesní Trenčín

 

Ako odstrániť plesne a zabrániť ich tvorbe?

Dobrý deň, chcela by som všetkým odporučiť firmu A SERVIS LIPKA, s. r. o., plesne, zabrániť ich tvorbe,

Odstránenie plesní, machov, rias a húb

 

s ktorou som strašne spokojná a chcela by som veľmi poďakovať celému tímu tejto firmy za prácu a príjemné vystupovanie. Poradili mi ju moji známi a ja som im za to doteraz vďačná. V našej firme sa nám začala vyskytovať pleseň na vnútornej i vonkajšej stene. Naše upratovačky s tým veľa neurobili, takže bolo potrebné to prenechať odborníkom.

Kontaktovala som vyššie spomínanú upratovaciu firmu a dohovorila s nimi termín, kedy môžu prísť. Slečna na centrále bola veľmi milá a dohovorila som sa s ňou aj na predbežnej kalkulácii. V dohodnutý deň prišiel tím zamestnancov, ktorý dal naše priestory opäť do poriadku. Potom, čo múr ošetrili, natreli ho náterom LSG. Dozvedeli sme sa od nich, že ich náter LSG, ktorý slúži ako ochrana proti opätovnému vzniku plesne a je použiteľný aj do takých priestorov, kde dochádza k priamemu styku s potravinami.

 

uklid plesní

Plesne, zabrániť ich tvorbe

Ako zničiť pleseň

A od tej doby, čo máme múry ošetrené týmto náterom, je všetko v poriadku, už sa znova neobjavila. Takže túto firmu a ich službu odstránenie plesne môžem skutočne všetkým len odporučiť, pretože odviedli skvelú prácu a s kolegami sme naozaj spokojní vo všetkých ohľadoch. Zamestnanci boli navyše veľmi milí, čo je pre mňa veľmi dôležité, pretože nerada spolupracujem s nepríjemnými ľuďmi, aj keď ponúkajú dobrý servis. Cena nám tiež prišla prijateľná, aj keď bola trochu vyššia, ale investovať sa vyplatilo, takže nemáme celkovo jedinú sťažnosť. Jediné, čo môžeme, je s radosťou je odporúčať je každému, kto sa nás na nich opýta.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *