jak odstranit plíseň

Na odstranění plísně doporučuji „Odstraňování plísně Brno“. U mě odvedli skvělou práci

Před nějakou dobou jsme u nás doma potřebovali odstranit plíseň a ráda bych se s ostatními podělila o svou zkušenost jak odstranit plíseň s úklidovou firmou A SERVIS LIPKA, s.r.o. Tato firma provádí odstranění plísní, čištění a dezinfekce Odstranění plísně efektivně Praha 7fasády a nátěr proti plísním LSG. Který funguje jako prostředek, který zabraňuje vzniku plísně. Tudíž je nejenom účinnou zbraní proti plísni, ale funguje i jako prevence. Takže pokud se u vás plíseň ještě neobjevila, ale zadržuje se ve vašem domě hodně vlhkost. Rozhodně bych vám doporučovala, abyste si jej nechali na zeď nanést. U mě se jednalo konkrétně o odstranění plísní v koupelně – jak odstranit plíseň.

 

 

Sama jsem si s tím nevěděla moc rady,

 

tak jsem se rozhodla využít služeb odborníků. Obrátila jsem se proto na A SERVIS LIPKA a zkonzultovala s jejich zaměstnanci můj problém a domluvila se s nimi na ceně a termínu zakázky. Navrhli mi hned několik možností, jak prostory zbavit plísní, což mě jen utvrdilo o jejich profesionalitě a schopnostech řešení individuálních potíží. Ve službě odstranění plísní Praha bylo zahrnuto samozřejmě i použití LSG nátěru.

Očištěný a dezinfikovaný povrch přetřeli barvou, kterou jsem jim dala. Z posledního malování mi totiž naštěstí jeden menší kbelík barvy Kdo odstraní plísně Praha 1?zbyl. Ale kdyby ne, tak by to stejně nebyl problém. Pokud si řeknete, seženou si barvu dle vašeho odstínu sami. Místa opravili a zamalovali, a pak nechali spravená místa proschnout do druhého dne. Na druhý den na stěny aplikovali LSG nátěr a perfektně po sobě všechno uklidili. Odvedli opravdu skvělou práci a zaměstnanci byli navíc moc milí a ochotní.

S tímto vším mohu všem ostatním službu odstranění plísně Praha jedině doporučit, protože s takovou kvalitní úklidovou firmou jsem se doposud nesetkala.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *