Jak odstranit plíseň

Na odstranění plísně doporučuji firmu „Odstraňování plísní Ostrava“

Plíseň v interiérech není nic příjemného, už jenom proto, že můžou způsobovat vážné dýchací a kožní problémy. Řešení s likvidací a znalostí jak odstranit plíseň bývá poměrně náročné a chce to především odborné znalosti. Nevěděla jsem, co ji mohlo způsobit, protože jsme nikdy plísně nemívali. A čistotu jsme samozřejmě udržovali, až jsem zabrousila na internet a přišla na to, v čem byl problém. Nedávno jsme si totiž nechali zateplit dům a pořídili plastová okna. Jejich výhodou je, že dobře izolují, takže z domu neuchází teplo.

Kdo nám odstraní plísně v domácnosti?

Ale jejich nevýhodou je, že…

Ale jejich nevýhodou je, že právě dochází k menší výměně vzduchu mezi interiérem a exteriérem a v domě se drží větší vlhkost. Jenže pozdě bycha honiti, plíseň musela jít pryč. Ze začátku jsem na ni používala běžné přípravky pro jejich odstranění, ale plíseň ze zdi prostě nešla dolů. Proto jsem se rozhodla si domů pozvat firmu, která by mě jí zbavila jednou pro vždy. Moje známá mi doporučila A SERVIS LIPKA, s.r.o., protiplísňové nátěry a díky jejím zaměstnancům mám od plísně konečně klid. Povrch očistili a pak na zeď aplikovali protiplísňový nátěr LSG.

LSG je založeno na principu změny iontové rovnováhy v buněčné stěně mikroorganismu. I velmi krátký kontakt buněčné stěny s ošetřeným povrchem způsobí lokální změnu v koncentraci důležitých iontů a nitrobuněčný tlak způsobí její roztržení. Laicky řečeno, plíseň na takto ošetřeném povrchu nemůže přežít. Zaměstnanci této firmy odvedli perfektní práci a já ke své radosti ještě zjistila, že nabízí spousty dalších úklidových služeb, které určitě taky vyzkouším. Po mé zkušenosti jsou pro mě totiž zárukou kvality a já vím, že využití jejich služeb nebudou vyhozené peníze. S tím vším se přidávám k řadě spokojených zákazníků a všem firmu vřele doporučuji. Jak odstranit plíseň.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *