Čištění koberců Praha 10

Na odbornou práci si zvu profesionály

Naše…

Naše rodina miluje domácí kompoty všeho druhu.  Jejich kvalita se s kupovanými nedá vůbec srovnat. Každoročně, jak začne sezóna dozrávání ovoce, pouštím se do zavařování všeho, co příroda nabídne. Právě došla řada na višně. Ale bohužel se stala ta věc, že jak jsem přenášela  kompoty ve staré tašce do sklepa, dno tašky se protrhlo ještě v bytě a dva kompoty se rozbily a vytekly v předsíni na koberec. Naštvala mě nejen zmařená práce, ale i práce navíc s úklidem a čištěním koberce. K čištění jsem použila veškeré saponáty, co jsem doma měla, ale přesto koberec nevypadal nejlépe. Jelikož byl v předsíni již nějakou dobu, rozhodla jsem se pro dokonalé vyčištění namísto zakoupení nového. Sehnání kvalitní úklidové firmy mě připadalo jednodušší, než vyklízet celou předsín, zajišťovat přepravu a pokládku nového. Na internetu jsem si po nějaké době hledání nakonec vybrala specializovanou skupinu Čištění koberců Praha 10. Měla totiž opravdu nejlepší reference ze všech firem, které jsem na internetu našla.

 

Na centrále…

Na centrále jsem si domluvila termín čištění skoro okamžitě a dokonce mi i řekli předběžné nacenění. V domluvenou dobu se dostavili pracovníci firmy a prohlédli si prostor a pustili se do čištění. Nanesli chemii na celou plochu koberce. Ta se musela se nechat nějakou dobu působit pro správný efekt čištění. Chemie působí také dezinfekčně a váže na sebe veškerou nečistotu a ničí mikroorganizmy. Po uplynutí doby působení začali koberec kartáčovat těžkým kotoučovým strojem s hustým kartáčem. A to dělali tak dlouho, dokud nebyl koberec opravdu čistý. Až takto vyčistili celý koberec, pustili vysoce výkonný vysavač, kterým všechnu pěnu odsáli pryč. Koberec vypadal nádherně, barvy byly pestřejší a celý byt krásně voněl a vypadal skoro jako z nějaké reklamy. Prvně jsem si při jejich výběru nebyla jista cenou, protože byli dražší než většina úklidových firem, ještě i u předběžného nacenění jsem trochu váhala, ale ta investice se rozhodně vyplatila, když vidím, jak dlouho koberce vydržel čistý a mnohem lépe se udržuje.

 

Na internetu…

Na internetu je opravdu nevychvalovali pro nic za nic. Zaměstnanci firmy byli velmi milí a odvedli opravdu vynikající práci. Bylo vidět, že se jedná o opravdu zkušené profesionály. Nerada pracuji s nepříjemnými lidmi, i když odvádějí dobrou práci, obzvlášť když jde o práci v mém bytě. Opravdu jsem s nimi byla moc spokojená, a proto je všem vřele doporučuji. Takže pokud hledáte nějakou spolehlivou firmu, která odvádí perfektní práci, rozhodně se obraťte na tuhle. Já jsem s nimi byla spokojená v každém ohledu. Dále taky nabízí celou řadu dalších úklidových služeb, takže pokud potřebujete i třeba čištění podlah, odstranění plísní, graffiti nebo mytí oken, tak i to vše najdete v nabídce A SERVISU. A máte to se zárukou kvality, což považuji za to nejdůležitější. Určitě doporučuji se podívat na jejich stránky, já sama se na ně určitě v budoucnu znovu obrátím. A SERVIS LIPKA, s. r. o.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *