Strojní Čistění Kobercu - Strojové Čištění Kobercu Brno

Odborné čištění koberců jsem sjednala u „Strojového čištění Brno“

Mám malou provozovnu , kde projde během dne dost lidí . Každým dnem je na koberci vidět sešlost barev a zašlapané nečistoty – čištění sedaček, koberců Brno .

Občas se zadaří a převržená sklenka s nápojem , zanechá nepěkný flek na koberci . Sebelepší snaha našich pracovníků , si nedokáže poradit s takto poškozeným vzhledem podlahové krytiny . Fleky a skvrny jsou napůl vyčištěné , spíš zaprané a barva vlákna se ztrácí po použití čistící chemie .

 

Čištění koberců  - Nejnovější technologie v ČRMám svoji provozovnu rád , proto se snažím , aby se zde líbilo i mým hostům .

Na podlahu se asi každý moc nekouká , ale já jsem asi puntičkář , snažím se vše udržovat spolu s personálem , v naprostém pořádku a čistotě .

Prostě koberec se koupí nový , nebo se poohlédnu po firmě , která se pokusí koberec vyčistit .

 

 

A tak se také stalo…

 

A tak se také stalo , po krátkém hledání a poptávání se , mi byla doporučena společnost sídlící v Brně , ale své služby nabízí po celém Česku , Slovensku , Německu a Rakousku , jde o A SERVIS LIPKA s.r.o., čištění sedaček, koberců Brno.

Firma má velký výběr služeb , jak jsem se dočetl na internetových stránkách . Plno kladných doporučení od lidí , kteří již jejich služby využily .

 

čištění sedaček, koberců BrnoProstě a krátce , jeden kontaktní telefon a pracovní četa společnosti je v mém podniku a jde se na to . Silné stroje s rotačními kartáči se zakousli do vláken koberce .

Veškerá hrubá nečistota a fleky , pomalu a jistě mizely pod silou čistící kosmetiky . Značková kosmetika FLOORWASH dezinfikuje a přitom příjemně provoněla provozovnu .

Další třímotorový vysavač , svou silou vysával vykartáčovanou nečistotu a vlhkost z vlákna koberce .

Perfektní práce , dokonalý výsledek …tak zas příště, pánové !

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *