Impregnace betonových podlah

Ochrana betonových, litých, průmyslových podlah hydrofobní impregnací. Voskování Praha

Nedávno jsme s manželkou řešili hodně nepříjemnou situaci. Naše dcera zamazal podlahu od manželčiných očních gelových linek. Absolutně jsme nechápali, jak k nim přišla, protože manželka si tyto věci pečlivě schovává. Takže naše dcera dostala pěkně vyhubováno a my se to snažili vyčistit. Ale vzhledem k tomu, že žena používá opravdu hodně kvalitní produkty, tak to nešlo dolů. Tak jsme se shodli, že si na to najmeme úklidovou firmu. Tak jsme jedné zavolali a domluvili se na termínu.

Ale pak nám volali, že ho musí přesunout. To nám ještě moc nevadilo. Jenže potom zavolali znovu, že je to potřeba posunou ještě jednou a že je potřeba, aby čištění probíhalo dříve. Poté jsem jim rovnou řekl, že o jejich služby nemám dále zájem, protože jednak se mi nelíbila nespolehlivost firmy a navíc to mělo být v čase, kdy nám to absolutně nevyhovovalo. Takže hledání začalo nanovo. Pátral jsem po internetových vyhledávačích a diskuzích po jiných firmách, které by mi zajistili kvalitní vyčištění podlah.

Narazil…

Narazil jsem v rubrice  Impregnace betonových podlah na firmu A SERVIS LIPKA, s.r.o. a ihned je kontaktoval. Řekl jsem jim své požadavky a zeptal se, zda kdy je možný nejbližší termín. Byl jsem opravdu mile překvapen, protože mohli přijít hned za dva dny. Hned jak přijeli, na nic nečekali a pustili se do čištění. Podlahu nejdříve kvalitně vydrhli pomocí velmi účinné čistící chemie. Jakmile byl povrch důkladně vykartáčován, následovalo odsátí veškerých nečistot, mastnot a vlhkosti vysoce výkonným vysavačem, na kterém je napojena hubice s gumovými lištami.

Poté podlahu ještě jednou namočili čistou vodou, aby se neutralizovala od zbylého chemického roztoku a nechali ji doschnout. Dále jsme se od nich dozvěděli, že kotoučový stroj, který pro strojové čištění podlah využívají, je jediným přístrojem, který dokáže detailně a generálně vyčistit jakýkoliv druh podlahy.

Tento…

Tento jednokotoučový stroj o váze 50 kg s přítlakem na kotouč s průměrem cca 45 cm, využívají k čištění podlah jako jsou dlažby, linolea, marmolea, plovoucích podlah, betonových podlah, litých podlah nebo kameninových podlah. Bylo na nich i vidět, že pracovníci jsou řádně proškoleni a profesionálové, kteří ke své práci používají vždy kvalitní přípravky a pomůcky. Také nám bylo doporučeno, abychom ji nechali čistit takto důkladně alespoň jednou za rok.

Z výsledku jejich práce jsme byli všichni opravdu moc nadšení. A podlaha už tolik neklouzala, což je rozhodně skvělý bonus navíc Takže pokud poptáváte čištění podlah, tak tato firma je snad nejlepší možností, jakou si můžete vybrat. A své služby realizují nejen po celé České republice, ale i na Slovensku, v Německu a Rakousku.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *