O podlahu se Vám postaráme od A do Z

Jsme úklidová firma s rozsáhlou oblastí působnosti, namátkou zmíníme třeba jen umývání skleněných ploch a náležitých komponentů, výškové práce či boj proti graffiti. Název naší společnosti zní A SERVIS. Na tomto místě bychom vám chtěli ale rádi představit jinou z našich služeb betonové podlahy, čištění Ostrava a následnou péči v podobě prevence před trvalým poškozením či znečištěním podlahy. Naše metody a postupy jsou unikátní ve vybalancovanosti kombinace vrcholné účinnosti při zachování šetrnosti ve vztahu k různým typům podlah. Kombinaci podtrhuje zejména využívání moderního kotoučového stroje s kvalitní značkovou kosmetikou od osvědčených výrobců. Zároveň se jedná o velmi univerzální metodu. Kterou využijí jak zákazníci, kteří si přejí generální úklid či třeba odstranění nepořádku na podlaze po rekonstrukci, tak třeba zákazníci, kteří požadují pouze zmiňovaný preventivní krok. Což je vlastně případ i jedné z našich zákaznic. Která nám popisovala, že u nich v kuchyni to vždy při, a hlavně tedy po vaření vypadá, jak kdyby bouchla bomba.

Což…

Což značně odnesla podlaha, kterou se rozhodli vyměnit za novou PVC podlahu. Jenže zákaznice měla strach, aby i nová podlaha neskončila stejně jak ta původní, tak se na nás obrátila. Abychom jí podlahu preventivní aplikací vosku ochránili. Přesto jsme však podlahu nejprve strojově vyčistili, aby měla posléze preventivní aplikace vosku co nejlepší efekt. Podlahy čistíme kotoučovým strojem. Jedná se o nejmodernější přístroj, který v současnosti na trhu je. Podlahu nejdříve kvalitně vydrhneme pomocí velmi účinné čisticí chemie. Jakmile je povrch důkladně vykartáčován, následuje odsátí veškerých nečistot, mastnot a vlhkosti vysoce výkonným vysavačem, na kterém je napojena hubice s gumovými lištami. Poté podlahu ještě jednou namočíme čistou vodou, aby se neutralizovala od zbylého chemického roztoku a necháme doschnout.

Poté…

Poté naši pracovníci přistoupí ke kroku fluatace, neboli voskování podlah. To provádíme velmi kvalitním německým voskem. Vosk je průmyslový polymer, který úplně zatáhne podlahu, čímž chrání její povrch před poškrábáním a znečištěním. Voskem je chráněna také struktura a hlubší vrstvy podlahy. Veškerá špína či skvrny, které se pak přihodí, vosk nepropustí dovnitř, vše zůstává jen na povrchu, a podlaha je tudíž chráněná. Nepříjemné situace stačí vyřešit hadrem, nemusíte se bát, že nějaká nečistota pronikla až do hloubky povrchu pod vosk. Vlastnosti vosku nedovolují průnik vodní páry, ale to u lina, PVC, marmolea, vinylových podlah není potřebné. V případě, že už po letech užívání vosk není v dokonalé formě, stačí. Když se na nás obrátíte, pracovníci přijedou a starou vrstvu odstraní. Poté na odmytou podlahu nanesou novou vrstvu vosku.
A SERVIS LIPKA, s.r.o.

 

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *