čištění koberců Praha ceník

Nové technologie na čištění koberců se mi vyplatila

O mé zkušenosti s nejmenovanou firmou , která mi pomocí extrakční metody , vyčistila koberec , bych raději nemluvila .

čištění sedaček, koberců Praha 8

Nejprve mi dvakrát pozměnili požadovaný termín služby , pak dojel technik , který očividně s čištěním koberců , neměl žádné zkušenosti a zůstal po něm mokrý a flekatý koberec . Firma , bohudík , za nekvalitně odvedenou práci , nepožadovala platbu , ale náhradu nám neposkytla .

Postěžovala jsem si kamarádce a ta mi doporučila se obrátit na jinou , ověřenou a spolehlivou společnost A SERVIS LIPKA s.r.o., čištění sedaček, koberců Praha 8.

Co můžu ztratit , koberec je stejně na vyhození , tak ještě jeden pokus .

 

 

Zadala jsem požadovanou službu

 

Zadala jsem požadovanou službu a vybrala jsem si dva termíny , to kdyby , ale slečna mi s jistotou řekla , že jeden termín stačí a toho se společnost musí a bude držet . Jestli-že vyhovuje mně , tak je to dané .

 

Tak na to jsem zvědavá . K mému udivení pracovníci přijeli v den i dobu přesně ! Hm , hlavně ještě , aby si věděli rady s kobercem .

Pánové okoukli stav koberce a začali připravovat nějaký kotoučový stroj , který obsahoval čistící chemii . No , po chvilce mi ta čistící směs začala i vonět , vůně se rozlila po celé čištění koberců Praha recenze	místnosti . Stopy fleků a skvrn na koberci , začaly prakticky po každém kroku mašiny , mizet . Tak zvané hloubkové čištění , proniklo hluboko do struktury koberce , vlákna už teď byla na omak jemná , provzdušněná a to má přijít na řadu ještě jeden vysavač , který by měl vykartáčovanou nečistotu , alergeny , bakterie a případné roztoče , spolu s vlhkostí , vysát . Pracovník mě ubezpečil , že tento třímotorový vysavač si jistě poradí a já budu spokojená .

Tak pro příště jen společnost A SERVIS LIPKA.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *