strojové čištění podlah

Nočná mora všetkých žien

Keď sme budovali dom, nezobrali sme veľa praktických rád architekta a napriek jeho upozorneniam sme si kúpili strešné okná, ktoré som mal vždy rád. Keď sme mohli začať žiť v dome, uvedomil som si ich nevýhodu, o čom som bol upozornený, ale nechcel som ich počúvať. Okná by sa nikdy nemohli umyť z vonku, bolo príliš veľké, aby sa ich pustili a umyli. Celý čas som si myslel, že by som to mohol urobiť nejako, ale to nefungovalo.

Jediná vec, ktorú by sme mohli urobiť, bolo vyšplhať na strechu, umývať ju a riskovať pád. Nechcela som to a so svojím manželom sme sa dohodli, že aspoň raz za čas by sme objednali spoločnosť, ktorá by zvládla umývanie vo výške. Manžel vybavil skvelých ľudí, ktorí sa špecializujú aj na umývanie zimných záhrad. V spoločnosti, kde manžel pracuje, vždy majú perfektne umyté okno, a to bolo rozhodujúce pre nás. Žiadne odporúčanie ani reklama neposkytuje toľko, keď to vidíte vlastnými očami.

Bola urobená obhliadka. Povedali, že radšej používajú montážne plošiny, ale na našej šikmej streche to nebolo možné. Nakoniec si vybrali horolezecké vybavenie, ktoré by im v tom prípade najlepšie slúžilo.

Samotné umývanie netrvalo dlho. Akonáhle sa robotníci dôkladne uistili, že práca prebehla dobre. Okná jasne svietili. Pred odchodom nás informovali, že by sme mohli zvážiť použitie nano impregnáciu na odpudzovanie nečistôt a okná by sa nemuseli umyť niekoľko rokov. Máme záujem o túto možnosť, budeme o tom stále premýšľať, ale v každom prípade budeme čoskoro pozývať zamestnancov tejto spoločnosti, či už umyť okná alebo naniesť impregnáciu.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *