čištění dlažby

Nevíte si rady s vaší podlahou? Tak se spolehněte na strojové čištění

Ve skladu naší drogerie už podlaha na tom byla opravdu zle. A také trochu podkluzovala, což byl největší problém. Když nesete těžké krabice, tak je důležité, aby vaše podlaha nepodkluzovala. Tudíž bylo potřeba, aby se o to postarat někdo jiný. A tak jsme kontaktovali úklidovou firmu, aby se o to postarala. Hlavně jsme se domluvili na datu, který byl pro nás opravdu důležitý. Ale řekněme, že potom se to vůbec nevyvíjelo podle našich představ. Neustále měnili termíny, pak dokonce změnili cenu, a to už byl opravdu konec. Poté jsme jim rovnou řekli, že o jejich služby nemám dále zájem, protože tohle byla naprostá katastrofa. Takže hledání začalo nanovo. Pátral jsem po internetových vyhledávačích a diskuzích po jiných firmách, které by mi zajistili kvalitní vyčištění podlah ve všech patrech a nejlépe během jednoho dne. Narazil jsem na firmu a ihned je kontaktoval.

Řekl…

Řekl jsem jim své požadavky a oni se vším souhlasili a byli velmi milí. Takže na nás udělali dobrý dojem hned ze začátku. A potom, co u nás podlahu vyčistili, nás přesvědčili o své profesionalitě ve všech směrech. Hned jak přijeli, na nic nečekali a pustili se do čištění. Podlahu nejdříve kvalitně vydrhli pomocí velmi účinné čistící chemie. Jakmile byl povrch důkladně vykartáčován, následovalo odsátí veškerých nečistot, mastnot a vlhkosti vysoce výkonným vysavačem, na kterém byly napojeny gumové lišty. Poté podlahu ještě jednou namočili čistou vodou, aby se neutralizovala od zbylého chemického roztoku a nechali ji doschnout. Dále jsme se od nich dozvěděli, že kotoučový stroj, který pro strojové čištění podlah využívají, je jediným přístrojem, který dokáže detailně a generálně vyčistit jakýkoliv druh podlahy.

A…

A to skutečně. Tento jednokotoučový stroj o váze 50 kg s přítlakem na kotouč s průměrem cca 45 cm, využívají k čištění podlah, jako jsou dlažby, linolea, marmolea, plovoucích podlah, betonových podlah, litých podlah nebo kameninových podlah. Zkrátka dokážou vyčistit opravdu jakoukoli podlahu a prakticky od všeho. Věřte mi, ta naše podlaha už na tom byla opravdu tragicky a díky jejich práci vypadá fantasticky. Byl jsem s nimi spokojený skutečně v každém ohledu. A jejich čištění dlažby navíc realizují nejen po celé České republice, ale i na Slovensku, v Německu a v Rakousku. Takže vidíte sami, mají široké pole působnosti. A proto jsme se na ně rozhodně neobrátili naposledy.
A SERVIS LIPKA, s.r.o.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *