Umývanie okien Bratislava

Neviete, čo so špinavými oknami? Ja áno, je to naozaj jednoduché! Umývanie okien Bratislava

Tiež vás trápia špinavé okná a umývanie okien nie je práve vaša obľúbená činnosť? Chcete sa zbaviť problémov s umývaním okien? Je tu jednoduché a lacné riešenie – upratovacia firma, ktorá vám profesionálne umyje okná a zároveň vám okná ochráni proti prípadnému znečisteniu. Snažím sa u nás doma udržiavať poriadok, ako to len ide. Jediné, čo mi robí problémy sú okná, s ktorými sa vždy zabavím celý deň a je to celkom náročná činnosť. Kedykoľvek sa na to mám vrhnúť, urobí sa mi zle a najradšej by som to vzdala.

Profesionálne umývanie okien

Jedného dňa, keď ma to opäť čakalo, som si povedala dosť. Na internete som si našla nejakú pani, ktorá umýva okná. Nakoniec som ale som sa rozhodla, že by som ich chcela mať naozaj dobre umyté, keď už za to platím, tak som sa rozhodla, že nakontaktujem nejakú profesionálnu upratovaciu firmu. Našla som ich veľa, tak som nevedela, pre ktorú sa mám rozhodnúť. Potom som sa zamerala na recenzie a rôzne hodnotenia a ako najlepšie mi z nich vyšla firma A SERVIS LIPKA s.r.o., umývanie okien Bratislava, ktorá mala naozaj veľa kladných ohlasov zo strany zákazníkov.

Firmu som nakontaktovala…

Firmu som nakontaktovala a opísala moje prianie. Ihneď mi bolo povedaná približná cena, ktorá bola naozaj príjemná a rovno sme dohodli termín, kedy by sa mohli dostaviť ku mne domov. V daný termín prišli dvaja zamestnanci firmy A SERVIS LIPKA, kvalitné umývanie okien Bratislava, v rýchlosti si prešli byt, aby vedeli, čo ich čaká a ihneď sa, bez zdržovania, pustili do práce.

Cena za umývanie okien

Okná umývali pomocou čistiacich prostriedkov veľmi dôkladne. Bolo vidno, že s tým majú skúsenosti, takže im to šlo celkom rýchlo. Keď mali okná umyté, zotreli ich pomocou gumovej stierky do sucha. Následne naniesli na okná tzv. nano impregnáciu, ktorá okná ochráni proti nečistotám a vode, takže okná potom ostanú krásne čisté a nemusia sa skoro vôbec udržiavať. Nakoniec okná vyleštili pomocou bavlnenej plienky. Nikdy som netušila, že okná sa dajú vyleštiť bez leštiacich prípravkov. Bolo to ako kúzlo.

Firmu A SERVIS LIPKA musím len odporúčať. Odviedli rýchlu, kvalitnú prácu a ani som nemusela siahnuť hlboko do peňaženky. Umývanie okien Bratislava.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *