Čištění fasády Ústí nad Labem

Nepřeceňujte zbytečné své síly

Pracuji v prodejně se zdravotnickými potřebami a nedávno jsme měli problémy s naší fasádou. Kdyby byla jen špinavá, tak by to zas až tak velká potíž nebyla, jenže se na í udělala dokonce i plíseň. A to už pro nás opravdu znamenalo velký problém, o který muselo být postaráno. Muselo se to vyčistit, ale protože mi bylo jasné, že se o to nepostarám sám, a ani úklidový tým to nezvládne, bylo potřeba na to sehnat nějaké specialisty. A tak jsem se obrátil na úklidovou firmu. Doporučil mi ji jedni kamarádi, ale i předtím jsem si raději ověřil jejich reference na internetu.

A byli jen pozitivní. A když jsem si je najal, tak jsem sám viděl proč. Naše fasáda je totiž opět v perfektním stavu. A rozhodl jsem se o ní více rozepsat, protože jsem s nimi byl moc spokojený. A taky určitě nejsem sám, kdo kdy měl tento problém. Firma používá revoluční nátěr LSG – nátěr proti plísním, který dokáže vaši fasádu ochránit. LSG funguje na principu změny iontové rovnováhy v buněčné stěně mikroorganismu.

To znamená…

To znamená, že stačí chvilička a buněčné stěny s takto ošetřeným povrchem způsobí lokální změnu v koncentraci důležitých iontů a nitrobuněčný tlak způsobí její roztržení. Jinými slovy, vytváří pro plísně a ostatní bakterie nesnesitelné prostředí. A perfektní je, že tento nátěr je pro buňky vyšších organismů 100% bezpečný, takže se nemusíte bát, že by vám mohl nějak uškodit. To z něj tvoří i ideální nátěr do interiéru, pokud se bojíte, že by se vám plíseň mohla udělat i tam.

Životnost nátěru se pohybuje ve 100 % dle klimatické námahy čtyři až šest let. Naše zeď je od té doby v pořádku, a když jsme zjistili, jak snadno může plíseň vznikat, ošetřili jsme jím i vnitřek naší prodejny. Protože jsme se sami přesvědčili, že prevence je opravdu tím nejlepším řešením.

A skvělé…

A skvělé je, že tato firma nabízí i celou řadu dalších úklidových služeb, ke kterým patří i čištění koberců a podlah, mytí oken a výloh a odstraňování graffiti. A realizují je nejen po celé České republice, ale i na Slovensku, v Německu a v Rakousku. Takže je vidět, že Čištění fasády Ústí nad Labem mají opravdu široké pole působnosti.

Jen vás musím varovat před cenou jejich služeb. Je pravda, že nejsou nejlevnější, ale rozhodně se to toho vyplatí investovat. Výsledky jejich práce jsou totiž dlouhodobé. A když vezmete v úvahu, jakou kosmetiku a techniku používají, tak nemůžete očekávat, že to bude úplně nejlevnější. Cena je ale stále rozumná. Takže i přesto je všem vřele doporučuji. A SERVIS LIPKA, s.r.o.

 

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *