vliv plísně na zdraví

Nepodceňujte sílu řádného větrání, které redukuje vlhkost v bytě. Zbavení se plísní v Pardubicích.

vliv plísně na zdravíS manželem jsem se přestěhovali do rodinného domu manželovy teta, která v domku po smrti svého manžela žila už několik letjak odstranit plíseň sama. Už se nedokáže o celý dům postarat a někdy spíš potřebuje, aby se někdo postaral o ni. Proto jsme se k ní přistěhovali. My jsme díky ní získali krásné bydlení a ona nemusí být v domku na všechno sama.

Pustili jsme se také do nějakých oprav, a to jak v naší části domu, tak i v části, ve které žije teta. Většinou jsme se soustředili na ty nejnutnější věci, při tom jsme si všimli, že se v ložnici tvoří na tapetách černé fleky. Tapety jsme sundali a zjistili jsme, že tyto fleky jsou vlastně plísně. Celé této oblasti jsme tapety odstranili a nanesli na stěnu protiplísňový prostředek. Abychom odstranili vliv plísně na zdraví.

 

 

 

 

Stálo to nějaké přesvědčování…

 

Stálo to nějaké přesvědčování, ale nakonec jsme tetu přemluvili, aby si tapety znovu v postiženém místě nedávala, protože by zase mohlo trvat kdo ví jak dlouho, než bychom přišli na to, že se tam plísně znovu vytvářejí.

čím odstranit plíseňDlouho to vypadalo, že bude od plísní klid, celé jaro a léto nebyl žádný problém. Začalo to ale na přechodu podzimu a zimy. Plísně byly zase tam kde naposledy. Protiplísňový přípravek očividně moc dlouho nefungoval, a tak jsme k tetě pozvali techniky z firmy A SERVIS LIPKA, s.r.o., kteří bývají podle našich zdrojů velice úspěšní v řešení podobných problémů. U nás se taky osvědčili.kdo odstraní plíseň

Vysvětlili tetě, jak důležité je v takových případech větrání, a kolik jí toho může usnadnit. Pomohli tetě odstranit ze stěny všechny plísně a také jí nabídli ochranné opatření ve formě LSG protiplísňového nátěru, který se nanáší na očištěnou stěnu a zabraňuje vnikání vlhkosti. Nátěr si teta nechala provést a určitě to byla správná volba, protože potom už plísně na stěně nerostly.

 

 

 

 

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *