Koberce Praha 10, čištění

Nemůžete se zbavit špíny na koberci? Řešením pro váš problém je strojové čištění

Že…

Že s koberci je podstatně více práce ve srovnání s podlahami ví snad každý. Proto jsem byl hodně proti, když si moje manželka při zařizování domu prakticky všude prosadila koberce a ne podlahy. Já si zase mohl prosadit nábytek v ložnici. A ty koberce navíc byly poměrně čisté, takže mi to ve výsledku zase až tak nevadilo. Ale jednou jsme ho opravdu zašpinili. Respektive se to povedlo naší dceři. Chtěly si s kamarádkami na jednu narozeninovou oslavu udělat trochu barevnější vlasy, tak si na to nakoupily ty barevné spreje, které vám je obarví a při umytí to z vlasů zase sleze dolů. Ale bohužel, sprej neskončil jenom na jejich vlasech, ale i na koberci. A řeknu vám, mít světlý koberec s modrými zelenými a růžovými skvrnami není úplně to pravé ořechové. Manželka to chtěla vyčistit, ale nedařilo se jí to. A nechtěla na to zase vzít kartáč, protože se bála, že by koberec mohla nějak poškodit.

 

Tak…

Tak jsme se rozhodli, že se obrátíme na úklidovou firmu. Ale s nikým jsme doposud neměli zkušenost, tak jsme se prvně trochu dívali na internet, ale potom mi můj kamarád z fotbalu doporučil  firmu Koberce Praha 10, čištění , od které si prý nechává čistit koberce už roky. Než jsme jim zavolali, tak jsme si ještě jejich reference ověřili na internetu. A všude, co jsme o nich četli, byli pouze samá pozitiva. Opravdu, byla to jedna kladná recenze za druhou, tak jsme naznali, že to za to bude stát, i když jejich metoda čištění kotoučovým strojem nepatří zrovna k těm nejlevnějším. Za to ale patří k těm nejlepším, o tom jsem se přesvědčil na vlastní kůži. Zavolal jsem jim a domluvil s nimi termín mytí, kalkulaci a všechny ostatní náležitosti. Potom, co jsme s manželkou viděli výsledek jejich práce, byli jsme vyloženě nadšení.

 

Koberce…

Koberce byly krásně vyčištěné a tím, že jsme je neměly ani dlouho, tak vypadaly zase jako úplně nové. Zaměstnanci z A SERVIS LIPKA, s. r. o. jsou skuteční profesionálové, se kterými je navíc vynikající domluva. Jeden den jim zavoláte a řeknete, co potřebujete a prakticky hned druhý den máte vyřízenou objednávku. Proto nemám vůči jejich službě strojového kotoučového čistění žádné výhrady, ani za tu vyšší cenu. Používání nejmodernějších technologií a kvalitních přípravků nemůže být úplně levné, ale zároveň to není tak drahé, aby si to nemohl dovolit každý, kdo to opravdu potřebuje. Je sice pravda, že tato firma je dražší, ale je skutečně lepší, si za to připlatit. Ona ta technologie a kosmetika také není úplně nejlevnější, takže člověk musí počítat s tím, že se to promítne i v ceně.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *