Haly Praha, čištění podlah

Nemusíte si dělat starosti, stačí ji svěřit odborníkům

Každý snad chce mít hezkou a čistou, o kterou by se mohl zároveň co nejméně starat. Zní to jako utopie, ale kdepak, je možné toho dosáhnout. Proto jsme si ji nechali vyčistit od úklidové firmy a jejich sužby si nemůžeme vynachválit. Naše knihovna má několik pater, takže čištění podlah není zrovna lehkým úkolem, a proto si s tím rádi necháme vypomoci. Čištění realizují pomocí strojové metody a používáme konkrétně kotoučový stroj, který zajistí detailní a hloubkové vyčištění. Jejich postup práce je následující – podlahu nejdříve kvalitně vydrhneme pomocí velmi účinné čistící chemie. Jakmile byl povrch důkladně vykartáčován, následuje odsátí veškerých nečistot, mastnot a vlhkosti vysoce výkonným vysavačem, na kterém je napojena hubice s gumovými lištami. Poté podlahu ještě jednou namočí čistou vodou, aby se neutralizovala od zbylého chemického roztoku a nechají ji doschnout. Kotoučový stroj, který pro strojové čištění podlah využívají, je jediným přístrojem, který dokáže detailně a generálně vyčistit jakýkoliv druh podlahy.

Tento…

Tento jednokotoučový stroj o váze 50 kg s přítlakem na kotouč s průměrem cca 45 cm, využívají k čištění podlah. Jako jsou dlažby, linolea, marmolea, plovoucích podlah, betonových podlah, litých podlah nebo kameninových podlah. Po důkladném vyčištění podlahy strojovým mytím je důležité podlahu ošetřit polymerovým voskem tzv. fluatační nátěr. Voskování podlah je vhodné na linoleum, marmoleum, lakované parkety a další druhy měkkých pevných podlah. Díky voskování podlah nejen lépe vypadá, ale také déle vydrží a získá protiskluzový povrch. Dobře udržovaná podlaha zkrátka dokáže zlepšit celkový dojem z interiéru. Polymerový vosk nanáší ve dvou a třech vrstvách, aby vznikl jednolitý povrch, který zabrání nečistotám, aby se nedostaly hluboko do struktury podlahy a nepoškodily ji. Na každý typ povrchu se hodí jiný vosk a jejich odborní pracovníci Haly Praha, čištění podlah vždy zvolí vyhovující vosk na ošetřovanou podlahu.

K…

K voskování podlah používají vysoce kvalitní vosky, které zajistí, že Vaše podlaha bude vypadat dobře ještě dlouho po jejím ošetření. Četnost voskování podlahy velmi záleží na umístění a namáhavosti podlahy. Na podlahu dávají převážně vosk, který je v pololesku nebo matu. Zanedbat voskování podlahy se nevyplatí. Kompletní rekonstrukce zanedbané podlahy totiž může sahat do částky, za kterou byste si pořídili podlahu novou. Voskování podlah doporučují vždy po strojovém vyčištění. Výhodou vosku – polymeru je, že na podlahách nejsou vidět tolik stopy, má mírný proti-skluz a především se díky němu podlaha lépe udržuje. A právě pro tohle všechno jsme s nimi moc spokojeni. Podlaha je pak v perfektním stavu.
A SERVIS LIPKA, s.r.o.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *