Brno, silně znečištěné podlahy, mytí

Už jsme se na to nemohli dál dívat

V úklidové firmě A SERVIS LIPKA, s.r.o. nabízíme celou řadu úklidových služeb. A v tomto našem článku bychom se chtěli zaměřit na naše strojové čištění podlah. Naše úklidová firma realizuje strojové čištění podlah. K úspěšnému strojovému čištění podlah používáme kotoučový stroj, který zajistí detailní a hloubkové vyčištění. Nejdříve podlahu kvalitně vydrhneme pomocí velmi účinné čistící chemie. Jakmile je povrch důkladně vykartáčován, následuje odsátí veškerých nečistot, mastnot a vlhkosti vysoce výkonným vysavačem, na kterém je napojena hubice s gumovými lištami. Poté podlahu ještě jednou namočíme čistou vodou, aby se neutralizovala od zbylého chemického roztoku a necháme doschnout. Brno, silně znečištěné podlahy, mytí

Kotoučový stroj, který pro strojové čištění podlah využíváme, je jediným přístrojem, který dokáže detailně a generálně vyčistit jakýkoliv druh podlahy. Tento jednokotoučový stroj o váze 50 kg s přítlakem na kotouč s průměrem cca 45 cm, využíváme k čištění podlah, jako jsou dlažby, linolea, marmolea, plovoucích podlah, betonových podlah, litých podlah nebo kameninových podlah.

hloubkové vyčištění podlahyschopná firma na čištění podlahneagresivní chemie na podlahy

U Brno, silně znečištěné podlahy, mytí…

U Brno, silně znečištěné podlahy, mytí budete mít jistotu, že naši pracovníci jsou řádně proškoleni a profesionálové, kteří ke své práci používají vždy kvalitní přípravky a pomůcky. Pro strojové čištění podlah je důležité používat kvalitní šetrné čistící chemie. Pro podlahu je důležité, aby chemie byla co nejšetrnější a splnila požadovaný cíl. Naše úklidová firma k hloubkovému čištění podlah používá vždy zásaditou chemii. V některých případech používáme kyselou chemii, ale to jen při čištění podlah po stavebních činnostech a rekonstrukcích. Kyselá chemie je velmi agresivní a dokonale odstraní z povrchu podlah veškeré vápenaté a cementové závoje, zbytky stavebních nečistot a povlaků. Pro jiné čištění j nevhodná a nedá se použít ani při čištění po stavebních pracích v případě přírodních a kamenných podlah.

aby podlaha vydržela dlouho jako novázašlá podlaha a co s níkartáčování podlahy

Jednou z našich posledních zakázek…

Jednou z našich posledních zakázek bylo čištění podlahy v prodejně s barvami, kde již dlouho nebyla podlaha hloubkově čištěná a kolektiv zaměstnanců přišel o tři z nich, takže už na vše zkrátka nestačili. Tak se obrátili na nás. Ale pro náš kotoučový stroj to však nebyl vůbec žádný problém. Na zaměstnancích drogerie bylo vidět, že jsou s námi opravdu spokojeni. Svým zákazníkům dále nabízíme kromě čištění podlah i řadu jiných služeb jako je odstranění starého vosku (polymeru) z podlahy a nanesení nové ochranné polymerové vrstvy nebo strojové hloubkové čištění, čistění koberců, strojové čištění čalounění. Pro více informací o našem servisu navštivte naše webové stránky.

kotoučový stroj a jeho přednostičištění podlah od cementuhloubkové čištění podlah

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *