Čištění Brno, průmyslové podlahy

Nemám ráda papuče a pořád chodím v ponožkách

Chtěla bych napsat pár slov o firmě, kterou jsem objevila přes internet, když jsem poptávala nějakou úklidovou firmu. Potřebovala jsem si totiž od někoho vyčistit podlahy v našem obýváku. Udělala jsme si s kamarádkou holčičí večer a popíjeli jsme bailyes. A část se nám vylila, což by nebylo až tak divné, ale co už rozhodně bylo divné, je to, že jsme si toho ani jedna nevšimly. A potom už se mi to nedařilo vyčistit. Aspoň ne tak, abych s výsledkem byla spokojená. A tak jsem si sedla k počítači a našla právě Čištění Brno, průmyslové podlahy. Kontaktovala jsem proto lidi z A SERVIS a popsali jim můj problém a následně jsme se domluvili na termínu a kalkulaci. Dobrý dojem na mě udělala už jen komunikace s nimi a dneska můžu říct, že firma má velmi spolehlivé a profesionální zaměstnance. Přišli v daném termínu a k věcem, které v obýváku byly a nebylo možné je dát na dobu čištění pryč, byli velmi opatrní. Mohu také napsat, že jsou důvěryhodní a vykázali velmi kvalitní přístup k zadané práci. Parkety vydrhli a vykartáčovali.

Vyvětlili…

Vysvětlili mi, že pro strojové čištění podlah je důležité používat kvalitní šetrné čistící chemie. Pro podlahu je důležité, aby chemie byla co nejšetrnější a splnila požadovaný cíl. Tato firma k hloubkovému čištění podlah používá vždy zásaditou chemii. V některých případech prý používá i kyselou chemii, ale to jen při čištění podlah po stavebních činnostech a rekonstrukcích. Kyselá chemie je velmi agresivní a dokonale odstraní z povrchu podlah veškeré vápenaté a cementové závoje, zbytky stavebních nečistot a povlaků. Pro jiné čištění ji nelze použít a nedá se použít ani při čištění po stavebních pracích v případě přírodních a kamenných podlah. Poté, co podlahu vyčistili, na ni nanesli voskový nátěr. Vosk nanášeli pomocí speciálního stroje. Sami mě hned navrhli, kolik tato již vyčištěná plocha potřebuje nátěrů. Mohla jsem zvolit pololesklý  nebo matný vosk.

Navíc…

Navíc mě ujistili, že podlaha nebude kluzká, což je taky bonus navíc, protože nemám ráda papuče a pořád chodím v ponožkách. Tímto bych chtěla všem čištění tuto službu a celkově tuto firmu opravdu moc doporučit. Protože jsem s nimi měl výbornou zkušenost a naplnili moje očekávání ve všech směrech. Proto je opravdu tak moc doporučuju, protože odvádí skvělou práci, se kterou se jen tak někde podle mě nesetkáte. Jejich služby navíc realizují nejen po celé České republice, ale i na Slovensku, v Německu a v Rakousku. Pro více informací se podívejte na jejich webové stránky. Určitě tam najdete vše, co hledáte.
A SERVIS LIPKA, s.r.o.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *