Výškové mytí oken Brno

Někdy i dětská hra dovede uškodit

Práce ve výškách BrnoPřed pár týdny jsme se pro mého syna rozhodla uspořádat první pořádnou dětskou oslavu. Blížil se mu sedmý rok, tak jsem usoudila, že malá oslava s dortem a balónky neuškodí. Obvolala jsem všechny maminky jeho kamarádů a srozuměla je s oslavou. Na oslavu jsem se dobře připravila, vím, jaké jsou děti, takže jsem uklidila všechny vázy a další křehké věci, které by děti mohly rozbít. Také jsem nachystala řádné občerstvení v podobě dětských hotdogů, na které si mohly dát, co chtěly, dětské šampusy, aby si připadaly dospěleji a také lampiony a barevné fáborky, které jsem rozvěsila v kuchyni, obýváku a na zahradě. Na zahradě byl také nachystaný gril a dětský bazének. No měla jsem to zkrátka vymyšlené do puntíku, jelikož jsem perfekcionistka. Mytí oken Brno

Dochystala jsem pár posledních nezbytností a hosté už se začali hrnout. Maminky své syny a dcery jen přivezly a řekly, že si je po oslavě vyzvednou. Asi to vzaly jako dobrou příležitost, jak mít odpoledne volno. O děti jsem se tedy starala hlavně já a můj muž, ale nevadilo mi to. Oslava probíhala v pořádku, děti si hrály, jedly, dováděly, a dokonce ani nic nerozbily. Až po pár hodinách, když se venku rozpršelo, se děti přesunuly dovnitř. Neměla jsem pro ně vymyšlený žádný náhradní program, napadlo mě jen pustit jim film. Pak ale přišel jeden klučina s tím, že má nápad na skvělou zábavu a že děkuje za připomenutí, že by byl býval na to zapomněl. Vytáhl menší balónky a řekl, že si s nimi budou pinkat. Neviděla jsem v tom žádný problém. Tak jsem jim to dovolila.

 

Mytí oken pomocí horolezcůMytí skleníků BrnoMytí zimních zahrad BrnoMytí výloh Brno

To jsem ale netušila…

Mytí prosklených balkonůTo jsem ale netušila, že ten malý dareba je naplnil barvami. No a jaksi tak s nimi pinkaly, tak některé praskali a ve většině případů praskli vždy o naše velké okno v kuchyni, které vede do zahrady. Přišla jsem až po chvíli, to už ale bylo pozdě. Všechny balónky byly již popraskané a naše okno celé zaneřáděné od barev. Jelikož už bylo pozdě, oslavu jsem rychle ukončila. Děti se neochotně sbalily a čekaly na své rodiče, až si je vyzvednou. Já se mezitím dala do uklízení. Všechno šlo dobře až na ta okna v kuchyni. Nevím, co ten malý lump do nich dal za barvu, ale absolutně to nešlo dolů. Drhnout jsem to mohla, jak jsem chtěla. Nakonec jsem se na to vykašlala a řekla jsem si, že zavolám někoho odborného, kdo mi okna vyčistí, když já to nezvládnu.

Trošku jsem si dělala na internetu průzkum, až jsem narazila na firmu A SERVIS LIPKA, s. r. o. Na této firmě je zajímavé a nevšední to, že mají pouze samé kladné recenze, a navíc hezky popsaný postup čištění, který provádí jejich pracovníci. Neváhala jsem a domluvila jsem si s nimi termín. Přijeli o tři dny později a musím říct, že opravdu nelituji. Okna pracovníci vyčistili do puntíku naprosto famózně, tak že vypadala a stále vypadají jako nová! Tuto firmu A SERVIS LIPKA, s.r.o., mytí oken Brno, proto jedině doporučuji všem, kteří mají rádi pořádek a dobře odvedenou práci.

 

 

Čištění solárních panelůMytí a čištění billboardůCena za mytie okien

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *